Samsun'da Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından organize edilen, Sağlıklı Düşünme konulu 10. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması ödül töreni gerçekleştirildi

Samsun'da 10. Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması'nın ödül töreni gerçekleştirildi. İlkokul, ortaokul, lise ve yetişkin kategorilerinde yapılan yarışmada ilk 15'e giren yarışmacılara ödülleri takdim edildi.

OMÜ dünyaya Türkçe öğretiyor! 50 farklı ülkeden 400 öğrenci OMÜ dünyaya Türkçe öğretiyor! 50 farklı ülkeden 400 öğrenci

ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Osman Doğan yaptığı konuşmada; “Ufka Yolculuk Yarışmamız özenle seçilen konular ve kitaplarla toplumun büyük ilgisini kazanarak, topluma faydalı olmayı ve kitap okuma alışkanlığı kazandırmayı gaye edinmiştir. Güzel bir geleceğin, iyi niyetli, insaf sahibi, güzel ahlaklı, temiz kalpli ve doğru düşünen gençler yetiştirmekle mümkün olacağına inanıyoruz. Bu seneki 10. Ufka Yolculuk “Sağlıklı Düşünme” konulu yarışması ile bugün ve yarın için sağlıklı düşünen nesillerin yetişmesinde pay sahibi olmayı ve çocuklarımızda doğru kaynaktan doğru bilgilerle farkındalık oluşturmayı amaçlamaktayız. İlimizde dereye giren 60 yarışmacımıza başarılarından dolayı ödüllerini ve başarı sertifikalarını takdim edeceğiz. Tüm yarışmacılarımızı ve danışman öğretmenlerimizi tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yarışmacılara ödülleri, sponsorlar, destekçiler ve Yıldız Gençlik Kulübünün yönetim kurulu üyeleri tarafından takdim edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.