MİLLİ TAKIM SEÇME YARIŞMASI YAPILDI

Türkiye Okçuluk Federasyonu, Samsun'da 14-19 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Salon Avrupa Şampiyonası öncesinde milli takım seçme yarışması düzenledi.

24 KİŞİLİK MİLLİ TAKIM KADROSU OLUŞTU

Samsun İlkadım Okçuluk Tesisleri'nde gerçekleştirilen yarışmada 180 sporcu klasik, makaralı kategorilerinde atış yaparken 24 kişilik milli takım kadrosu oluştu.

EFE GÜRKAN MARAŞ BİRİNCİ OLDU

Klasik yay erkeklerde birinci Efe Gürkan Maraş, ikinci Murat Yiğit Kara, üçüncü Doruk Ekin Esatoğlu kadınlar ise Aslı Er birinci, Assıya Yılmazer ikinci, Gizem Özkan da üçüncü oldu.

EMİRCAN HANEY BİRİNCİ OLDU

Makaralı yay erkeklerde Emircan Haney birinci, Yakup Yıldız ikinci, Furkan Oruç üçüncü olurken kadınlarda ise Yeşim Bostan Uçar birinci, Songül Lök ikinci ve İpek Tomruk üçüncü oldu.

TOPRAK TÜRKER BİRİNCİ OLDU

Klasik yay genç erkeklerde ise Toprak Türker birinci, Melih Simav ikinci, Kamil Türkmen üçüncü olurken kadınlarda Zeynep Barbaros birinci, Dünya Yenihayat ikinci, Defne Derebaşı da üçüncü oldu.

EREN KIRCA BİRİNCİ

Makaralı yay genç erkeklerde Eren Kırca birinci, Yunus Emre Arslan ikinci, Gökay Altıntaş üçüncü olurken kadınlarda ise Hazal Burun birinci, Begüm Yuva ikinci, Irmak Yüksel üçüncü oldu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.