doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da O Toplantıda Devlet Sırrı Mı Görüşüldü?

Samsun'da-O-Toplantıda-Devlet-Sırrı-Mı-Görüşüldü
Daha Fazla Göster

Samsun’da O Toplantıda Devlet Sırrı Mı Görüşüldü? Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin encümen toplantısının basına kapalı yapılması ve muhalefetten de buna tepki gelmemesi şaşkınlık yarattı

Samsun Büyükşehir Belediyesi Encümeni’nin dün yapılan görüşmeleri basın mensuplarına kapalı olarak yapıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilmesine muhalefet partilerinin encümen üyelerinin de sessiz kalması ‘Gizlenen ne var’ sorusunu akıllara getirdi.

01 toplanti 2 Foto Galeri

MUAHALEFET SESSİZ KALDI
Samsun Büyükşehir Belediye Encümen Toplantısı, belediye binası meclis salonunda Genel İlhan Bayram başkanlığında dün gerçekleştirildi. Encümen Toplantısı’nı izlemek isteyen basın mensuplarına zabıta izin vermezken, bununla ilgili muhalefet partilerinin sessiz kalması şaşkınlık yarattı.

01 toplanti 3 Foto Galeri

DETAYLAR ÖĞRENİLEMEDİ
Toplantıda gündem maddelerinde yer alan iş yerlerine uygulanan idari para cezaları, Kavak İlçesi’ne bağlı Yaşardoğu ve Mehmetpaşa mahallelerinde ki imar uygulamaları, İlkadım İlçesi Kılıçdede mahallesi’nde imar uygulaması onama, Canik İlçesi’nde bulunan Hasköy ve Devgeriş mahallelerinde ki tahsis kararı ve kamuya irat (dilencilerden toplanan para) görüşüldüğü öğrenilirken, detaylar hakkında bir bilgiye ulaşılamadı.

Dilber BAHADIR

01 toplanti 1 Foto Galeri

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir