Samsun'da O Polis Memuru Yaşam Mücadelesini Kaybetti Samsun İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Yücel Özgün hayatını kaybetti

Samsun'da İl Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü kadrosunda görevli polis memuru Yücel Özgün bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 

AW598276_01.jpg

POLİS MEMURU YÜCEL ÖZGÜN HAYATINI KAYBETTİ

Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şubesi'nde görevli polis memuru Yücel Özgün, beyin tümörü teşhisiyle Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi'nde tedavi altına alındı. Bir süredir burada tedavi gören Özgün, hayatını kaybetti.

YARIN TÖREN DÜZENLENECEK

Özgünün cenazesinin 19 Nisan Salı (yarın) günü saat 11:30'da Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenecek törenin ardından, İlkadım Derecik Camii'nde öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazı sonrası, Derecik mezarlığına defnedileceği öğrenildi.

Samsun'da Feci Kaza! Samsun'da Feci Kaza!

URHAL'DAN BAŞSAĞLIĞI

İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal, sosyal madya hesabından yaptığı paylaşımla Özgün'e Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022-04-18 at 11.15.33.jpeg