doğa sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi! Samsun’da O İlçe Doğal Gaza Kavuştu

yakakenr-dogal-gaza-kavustu-1706
Daha Fazla Göster

Cumhurbaşkanı Erdoğan Talimat Verdi! Samsun’da O İlçe Doğal Gaza Kavuştu AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Yakakent’te imar sınırları içerisinde yer alan bölgelerin yüzde 50’sine doğal gazı ulaştırdıklarını söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Doğal gazı olmayan il kalmayacak’ yönündeki talimatları doğrultusunda hareket ederek, Yakakent’te imar sınırları içerisinde bulunan hanelerin yüzde 50’sine doğal gazı ulaştırdıklarını belirtti.

18 erdogan 1 Ana Manşet

YIL SONUNDA YÜZDE 60’A ULAŞACAK

Milletvekili Kırcalı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Hayaldi, Gerçek Oldu! Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Doğal gazı olmayan il kalmayacak’ yönündeki talimatları doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla başından beri sürecini yakından takip ettiğimiz ve 2017 yılının son günlerinde doğal gaz müjdesini verdiğimiz Yakakent’te 2020 yılının ilk yarısında kazı çalışmalarına başlanmış ve 2020 yılı ikinci yarısında hemşehrilerimiz doğal gazı evlerinde kullanmaya başlamışlardır. İlçemizde şu ana kadar imar sınırları içerisinde bulunan hanelerin yüzde 50’sine ulaşılmış ve inşallah yıl sonu itibariyle bu rakam yüzde 60’lara ulaşacaktır. Yakakent’li hemşehrilerimize bu güzel hizmetin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir