Zafer Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Mürsel Tozmaz, kongrede şaibe yapıldığını iddia ederek istifa etmeye karar verdiğini açıkladı

Samsun'da Zafer Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Mürsel Tozmaz, yapılan gerçekleştirilen İl Kongresi'nde şaibe olduğunu iddia ederek, ilçe başkanlığı görevinden yönetimiyle birlikte istifa etme kararı aldığını söyledi.

Samsun'da engelli memurdan İBB'ye sitem! Samsun'da engelli memurdan İBB'ye sitem!

"KONGREYİ HABER VERMEDİLER"

Mürsel Tozmaz Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada, "Samsun'da benimle birlikte üç ilçe başkanı istifa etti. İl Kongresi yapıldı. Bu kongreye 20 delegeyi davet etmediler. İl kongresinin olduğunu bildirmediler. Bir oy ile seçilen il başkanı üst kurul delegeliğine Bafra ilçesinden iki kişi yazdı. Bafralı bir kişiyi de il yönetimine aldı. Ve seçilen il başkanının kendisi de Bafralı. Beni de üst kurul delegesi olarak listeye yazdılar. Benim istifa etme nedenim, il kongresi ile ilgili delegelerin bilgilendirilmemiş olmasıdır. 1 oyla seçim kazanıldı. Yapılan bu seçimi etik bulmuyorum. Bu nedenle yönetim kurulu üyelerim ile birlikte Zafer Partisi Çarşamba ilçesi başkanlığı görevinden istifa ediyorum" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN