doğa samsun surucu kursu cemre
5s akın Mega Halı

Samsun’da O Belediyeden Flaş Tatil Kararı!

samsunda-o-belediyden-tatil-karari
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da O Belediyeden Flaş Karar! Tatil Yapmayacaklar Canik Belediye Meclisi’nin temmuz ayı olağan toplantısında oybirliğiyle yaz tatiline girmeme kararı alındı.

AW361113 03 Ana Manşet

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı başkanlığında toplanan Canik Belediye Meclisi’nin temmuz ayı olağan toplantısında yaz tatiline girmeme kararı alındı. Göreve geldikleri günden bu yana Canik Belediye Meclisi’nin tatile hiç girmediğini belirten Başkan Sandıkçı, Canik’teki çalışmaların hızlı ve yoğun tempoda devam ettiğini ifade etti. Şehir Hastanesi projesiyle, imar planı çalışmalarıyla, kentsel dönüşüm projeleriyle, kültür ve spor tesisleriyle Canik ilçesini geleceğe hazırlamaya devam ettiklerini aktaran Başkan Sandıkçı, “Böyle yoğun bir tempoda devam eden çalışmaların hız kesmemesi adına Belediye Meclisi olarak üçüncü kez tatile girmeme kararı aldık” dedi.
Canik Belediye Meclisi olarak uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Başkan Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz günden itibaren 5 yıl içinde Canik’in çehresini değiştireceğimize söz verdik. Hamdolsun, söz verdiğimiz gibi bütün projelerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Tamamlanan projelerimizin üzerine yeni çalışmalarımızı ekliyoruz. Bütün bu hızlı ve verimli yol alışımızı meclisimizdeki uyum ve dayanışmaya borçluyuz” şeklinde konuştu.

AW361113 01 Ana Manşet

Büyük hedeflere tek başına ulaşmanın mümkün olmayacağını söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, birlik ve beraberlik içinde sürdürdükleri uyumlu çalışmalarından dolayı tüm meclis üyelerine teşekkür ettiğini belirtti.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir