doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da O Baba Hırsıza Seslendi: ‘Çantayı Getirmezsen…’

Kızının-çantasını-çalan-hırsıza-seslendi
Daha Fazla Göster

Samsun’da O Baba Hırsıza Seslendi: ‘Çantayı Getirmezsen…’  Samsun’da bir baba iş yerinden kızının çantasını çaldığı iddia ettiği gence seslendi

Samsun’da iş yerinden kızının çantasını çalan gence seslenen baba , “Elimde kamera kayıtları var. Çantayı getirmezse polise ihbar edeceğim” dedi.

AW401036 01 Foto Galeri

Olay, Samsun’un İlkadım ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde bulunan bir bilgisayar tamir ve satış servisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gurbetçi oldukları tahmin edilen 3 genç, iş yerine gelip yanlarındaki yeni bilgisayar hasasına eski bilgisayarlarının parçalarını taktırmak istedi. Müşterilerin talebi iş yeri sahipleri tarafından yerine getirildi. Bu sırada gençlerden biri iş yeri sahiplerinden Adem Korkut’un lise öğrencisi kızı tarafından koltuğun üzerine bırakılan sırt çantasını gözüne kestirdi.

AW401036 04 Foto Galeri

Önce sırt çantasını koltuğun üzerinden alarak yan tarafta yere koyan genç, daha sonra çantayı koyduğu yerden aldı. Çantaya elindeki ürünü koyan genç, onu sırtına takarak arkadaşlarıyla birlikte iş yerinden ayrıldı. Çantanın değerinin 600 lira ve içinde 40 lira para, 150 liralık kalem, 900 lira değerinde gözlük ve ders notlarının bulunduğu öğrenildi.

AW401036 07 Foto Galeri

Çantanın çalınmasının fark edilmesi üzerine iş yerinin güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen Adem Bozkurt, hırsızlık olayının saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildiğini tespit etti. Hırsıza seslenen Adem Korkut, “Çantayı kendisininmiş gibi omuzlayıp çıktı. Bizler de iş yerindeyiz. Hırsız desem hırsız diyemedim o an için. 2 gün boyunca bekledik getirmedi. Eğer bu haberden sonra gelmezse polise ihbar edip gerekenin yapılmasını emniyetten isteyeceğim” dedi.

AW401036 10 scaled Foto Galeri

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir