Çarşamba'da 14 takımın katılımıyla ilk kez düzenlenen Yeşilırmak Halı Saha Gençlik Turnuvası, nefes kesen turnuvada şampiyon Otat Sociedad Futbol Takımı oldu.

ŞAMPİYON OTAT SOCİEDAD

Çarşamba'da ilk kez düzenlenen Yeşilırmak Halı Saha Gençlik Turnuvası final maçıyla sona erdi. 14 takımın katılımıyla yapılan turnuvada rakiplerini yenerek finale kadar gelen, Otat Sociedad Futbol Takımı ile İyigün Gençlik Futbol Takımı karşı karşıya geldi. Karşılıklı ataklarla geçen maçta ilk yarıyı 2-1 Otat önde kapadı. İkinci yarıda oyuna ağrılığını koyan Otat Sociedad bulduğu peş peşe gollerle rakibini 6-2 yenerek, turnuvanın şampiyonu oldu.

Samsun'da gerçekleştirilen Minik Adamlar Futbol Turnuvası'nda şampiyon YABPA  Samsun'da gerçekleştirilen Minik Adamlar Futbol Turnuvası'nda şampiyon YABPA 

AMAÇ GENÇLERİ KAZANMAK 

Üçüncülük ve dördüncülük maçında ise her iki takımda sahaya çıkmadı. Maçları organize eden Batuhan Kuyumcu, "Amacımız Çarşamba gençlerimizi spora yönlendirmek ve gençlerimizi kaynaştırmak. İlkini düzenlediğimiz bu turnuvayı güzel ilçemiz Çarşamba'da inşallah geleneksel hale getirmeyi amaçlıyoruz.  Kardeşlik ve dostluk içerisinde gerçekleşen turnuvayı centilmenlik içinde bitirdiğimiz için çok mutluyuz" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.