doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Müzik Şöleni

Samsun'da-Müzik-Şöleni
Daha Fazla Göster

Samsun’da Müzik Şöleni  Atakum Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile düzenlenen açık hava tiyatro ve konser etkinlikleri devam ediyor.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi iş birliği ile düzenlenen açık hava tiyatro ve konser etkinlikleri kapsamında yerel müzik toplulukları yeniden müzikseverlerle buluştu Samsunlular konserlerle keyifli vakit geçirirken sanatçıların gösterdiği sahne performansı büyük beğeni topladı.

AW403903 04 Foto Galeri

Yerel müzik topluluklarına destek olmak amacıyla Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Atakum Belediyesi iş birliği ile Çobanlı Halk İskelesi’nde gerçekleştirilen Açık Hava Tiyatro ve Konser etkinlikleri kapsamında yerel müzik toplulukları 2 Oda 1 Salon, Yiğidolar, Grup Vals ve Random ile şarkıcı Esra Ağçe sahne aldı. Vatandaşlar, sahilde keyifli vakit geçirirken müzik ziyafeti yaşadı.

AW403903 03 Foto Galeri

ATAKUMLULARIN KONSER KEYFİ

Konserler dizisinin bu ayağında ilk olarak yerel müzik grubu 2 Oda 1 Salon ve şarkıcı Esra Ağçe sahne alırken sonraki gün ise Yiğidolar, Random ve Grup Vals performans sergiledi. Atakumlular, sanatçıların seslendirdiği rocktan popa değişik tarzdaki şarkılarla adeta müzik şöleni yaşadı. Seyircilerin şarkılara eşlik ettiği konserlerde sanatçıların sahne performansı büyük beğeni aldı.

AW403903 02 Foto Galeri

SEFO AÇIK HAVA SAHNESİNDE
Çobanlı Halk İskelesi’ndeki açık hava sahnesinin bir sonraki konuğu ise genç kuşağın sesi, şarkıları dinlenme rekorları kıran Sefo olacak. Sefo rüzgarının Atakum’da eseceği konser 31 Ağustos’ta saat 20.00’de gerçekleşecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir