doğa calven duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Mustafa Demir’e Tepkiler Çığ Gibi! ‘Samsun, yönetilemiyor’

Samsun'da-Demir'e-Tepkiler-Çığ-Gibi!
Daha Fazla Göster

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde bazı daire başkanlıklarında görev yapan 20’ye yakın şube müdürünün görevden alınmasının ardından, vatandaşlar sosyal medyadan Başkan Demir’in, şehri yönetemediğini belirterek, tepki gösterdi.

Samsun’da vatandaşlar, sosyal medyadan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in çeşitli daire başkanlıklarında görev yapan 20’ye yakın şube müdürünü görevden alıp, bazı personelini çöp istasyonuna sürgüne göndermesine tepki gösterdi.

VATANDAŞ TEPKİLİ
Vatandaşlar, sosyal medyadan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e tepkilerini dile getirip, kenti yönetemediğini Samsun’u, Samsunlu vatandaşların yönetmesi gerektiğini ifade edip, eleştirilerde bulundu.

samsun yonetilemiyor1 Samsun

 

SAMSUNLU YÖNETMELİ
Bir vatandaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Samsun’a gerçek Samsunlu kişilerin yönetmesi gerekiyor. Samsun’da yapılan devşirmelerin sona ermesi ve Samsun’dan seçilip de başka illere hizmet edip samsundaki kuruluşları başka yerlere taşıyan siyasetçi değil gerçek Samsunlu un seçilmesi lazım” ifadelerini kullandı.

samsun yonetilemiyor2 Samsun

 

SAMSUN’UN HALİNE BAKAR MISINIZ?
Başka bir vatandaş ise, “Şu samsun belediyesinin hali ne bakar mısınız demir geleli yolsuzluklar zamlar ihraç müdürler maşallah samsun spora yaptıkları hangisini sayayım bence mustafa demir bir an önce bırakıp gitmeli” diyerek tepkisini dile getirdi.

“SAMSUN HALKI UYUYOR”
“Samsun tarihinde böyle basiretsiz bir yönetim zaafı görmedi” diyen vatandaş ise, “Maalesef kendimiz ettik kendimiz bulduk. Samsun halkı uyuyan bir çocuk gibi mışıl mışıl hemde” ifadelerini kullandı.

Demir’in görevden aldığı ve yerine vekaletten şube müdürü atadığı personel arasında,
bazılarının memurluk asaletinin tasdik edilmeği de öğrenildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 hafta önce

    Bence de samsunu sansunlukar yönetmelidir. Bir söz vardır el elin eşeğini türkü çağırarak aramış.