doğa yataks cemre
       
5s dikey arslan Mega Halı

Samsun’da Muhtar Adayı Türkoğlu’ndan ‘Kadir Gecesi’ Mesajı

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Muhtar Adayı Türkoğlu’ndan ‘Kadir Gecesi’ Mesajı Samsun 19 Mayıs Mahallesi Muhtar Adayı Ayperi Türkoğlu, islam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı

Samsun’un İlkadım İlçesi 19 Mayıs Mahallesi Muhtar Adayı Ayperi Türkoğlu, tüm islam aleminin kadir gecesini kutladığını belirterek, “Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni eder, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dilerim” dedi.

HUZUR GETİRSİN
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Türkoğlu, “Kadir Gecenizi kutlar, her şeyin gönlünüzden geçtiği gibi olmasını temenni eder, tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini dilerim. Kandiliniz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

TÜRKOĞLU MUHTARLIĞA ADAY
İlkadım İlçesi 19 Mayıs Mahalle’sinde 18 yıldır muhtarlık yapan Güven Özdemir’in 17 Şubat’ta koronavirüsten hayatını kaybetmesi nedeniyle, 6 Haziran 2021 Pazar günü muhtarlık seçimi yenilenecek. Muhtar olmak isteyen 1 çocuk annesi Ayperi Türkoğlu da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

“ÖRNEK BİR MAHALLE İÇİN”
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından açıklamadalarda bulunan Türkoğlu şunları söylemişti: “Samsun Doğumluyum. Üniversite Mezunuyum. Samsun Valiliği Vali Yard. Özel Kaleminde kısa bir süre çalıştım. Daha sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Konukevi Müdürü olarak ve Meslek Yüksek Okulu Turizm Otelcilik Uygulama Oteli Tepe Otel Müdürü olarak görev yaptım. 2014 yılında emekli oldum. 1 kız annesiyim. Kızım evli ve Viyana’da yaşıyor. 47 yıldır 19 Mayıs Mahallesi sakiniyim. 27 yıldır aynı apartmanda ailemle birlikte yaşıyorum. Saygı sevgi çerçevesi içinde seçimin olmasını diler, 19 Mahallesi’ni Samsun’un “örnek bir mahallesi“ yapmak için “6 Haziran Pazar“ günü yapılacak olan mahalli seçimde oylarınızı ve desteklerinizi beklerim. Hizmet için oy ver”

Toplam 3 bin 534 nüfusu olan 19 Mayıs Mahallesi’ndeki Mahalli İdareler Muhtarlık ve İhtiyar Heyeti/meclisi üyeliği seçimlerinde 1900 seçmen oy kullanacak.

 

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir