doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Motosikletçilerden Örnek Davranış!

samsunda-motosikletcilerden-ornek-davranşs-211
Daha Fazla Göster

Samsun’da Motosikletçilerden Örnek Davranış! Samsun Motorsikletliler Kulübü üyeleri, Türk Kızılayı’na destek olmak için bir araya gelerek kan bağışında bulundu.

Samsun’da Samsun Motorsikletliler Kulübü üyeleri Cumhuriyet Meydanı’ndaki Türk Kızılayı’nın tırına gelerek kan bağışında bulundu. Samsun Motorsikletliler Kulübü Yöneticisi Poyraz Mustafa Akgöz, yaptığı açıklamada “Türk Kızılayı’na tüm gezgin dostlarımın katkısı ile kan bağışı gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyim. Biz kulüp olarak fırsat buldukça sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştiriyoruz. Kulübümüzde kadın ve erkek dostlarımız var. Bu anlamda kan bağışında bulunmak ve kök hücre bağışçı adayı olmak gerek kişisel olarak, gerekse kulüp olarak bizleri çok mutlu etti. Bu etkinliğimizi periyodik olarak tekrar etmek arzusundayız. Herkesi ihtiyaç sahibi hastalara umut olmak üzere düzenli ve gönüllü kan bağışçısı olmaya davet ediyorum” dedi.

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

WhatsApp Image 2021 11 21 at 16.10.59 2 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 21 at 16.10.59 1 Ana Manşet WhatsApp Image 2021 11 21 at 16.10.59 Ana Manşet

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir