doğa yataks duru
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Modern Mobilya Sektörünün Öncüsü: “Calven Sofa”

Daha Fazla Göster

Samsun’da Modern Mobilya Sektörünün Öncüsü: “Calven Sofa” Samsun’dan yatak ve baza sektörüne öncülük eden Calven Sofa, insan sağlığının ve yaşam kalitesinin önemine dikkat çekerek, ürettiği şık tasarımları ile modern mobilya sektörüne ışık tutuyor

Samsun’un Bafra İlçesi’nde 30 yıldır yatak ve baza üretimi yapan Calven Sofa Mobilya, yenilikçi tasarımları, kaliteli ham madde ile birleştirerek ürettiği yatak ve bazalarla, Türkiye’de dekoratif yatak anlayışını en iyi yansıtan seçkin kuruluşlar arasında yerini alıyor.

03 calven sofa 4 Ana Manşet

FUARA ÖZEL LANSMAN

Bafra İlçesi’nde 30 yıldır yatak ve baza üretimi yapan Calven Sofa, mobilya imalat sektöründe koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, doğru hammadde seçimi ve yüksek standartlarda kalite kontrol sisteminin önemi ve bilinciyle üretimde yüzde 1’den daha az hatalı ürün ile kusursuz müşteri memnuniyetinde ön sıralarda yerini alıyor.

03 calven sofa 1 scaled Ana Manşet

MÜŞTERİLERİN YANINDAYIZ

Sektörde 80’nin üzerinde personel ile yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 550’nin üzerinde noktaya satış yapmakta. Calven Sofa son olarak da İstanbul’da fuara özel yatak lansmanı gerçekleştirecek. Calven Sofa Yönetim Kurulu İbrahim Çay, aile şirketi olarak müşteri odaklı, kalite standartları çerçevesinde ve satış sonrası hizmet anlayışıyla da müşterilerinin her zaman yanında olduklarını söyledi.

HER ZAMAN YÜKSEK STANDART

Calven Sofa Yönetim Kurulu Recep Çay yenilikçi çizgileri , modern üretim-pazarlama anlayışı ve sektördeki deneyimlerle mobilya sektöründeki standartlar her daim yükseltmeyi hedeflediklerini ifade etti.

UGUR YILMAZ Ana Manşet

HER ÖLÇÜDE MÜMKÜN

Dekoratif yatakları üretirken müşterinin talep doğrultularında her ölçüde baza ürettiklerini dile getiren Calven Sofa Üretim Sevkiyat Müdürü Uğur Yılmaz, “Bazalarmızın alt suntası 18 mm kalınlığında sunta olup 500 kg yük kaldırma kapasitesine sahiptir. Herhangi bir çatlama kırılma yapmaz. Ayrıca içindeki yükün paslanmaması, küflenmemesi açısından 4 adet havalandırma deliğimiz mevcuttur. Bazalarımız kapandığı zaman denge takozlarının üzerine bindiğinde kapağının içe çökme gibi bir durumu olmaz. Müşterilerimizin isteklerine göre her ölçüde ürün yapabiliyoruz. Bazalarımız, düşmemesi için emniyet kilitleri kullanıyoruz. Bazanın alt ayakları 2, 10 ve 15 cm gibi ölçülerde ayak çeşitlerimiz mevcut. Özellikle 15 cm ayak kullanıldığı zaman her çeşit temizlik ürünü paspas, yeni tasarlanan temizlik robotları, süpürge gibi ürünler, bazaların altına rahatça girip çıktığından temizlik yaparken oldukça rahatlık sağlıyor” dedi.

ISMAIL GUNES Ana Manşet

ÖZEL SİSTEMLERLE ÜRETİM

“Yataklarımızın rahatlığının kaynağı, yay sistemleridir” diyen ve Calven Sofa Yatakhane Üretim Müdürü İsmail Güneş, “Yatakta kalite olarak özellikle bonel yay sistemi ve paket yay sistemi kullanıyoruz. İkisini bir arada kullandığımız da oluyor. Yatakta en çok sünger kalitesi yatağın konforunu belirliyor. Bu sebepten, sünger kalitemizi her zaman en iyi şekilde tutmaya çalışıyoruz. Kumaşlarda en dikkat ettiğimiz şey de kumaşın pamuklu olması hava geçiriyor olmasıdır. Özel sipariş de alıyoruz. Kalitemizden hiç ödün vermeden her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Yurtdışındaki müşterilerimiz daha çok lükse yöneldiği için genelde petli yatak satışlarımız yoğunlukta oluyor. Biz firma olarak vatandaşı daha nasıl memnun ederiz, daha konforlu nasıl yataklar yapabiliriz? diye düşünüyoruz. Her geçen gün ürünlerimizi geliştiriyoruz’’ diye konuştu.

03 calven sofa 1 Ana Manşet

03 calven sofa 2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir