baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey izo HRS Ajans

Samsun’da Miniklerin Yeni Yıl Coşkusu

featured

Samsun’da Miniklerin Yeni Yıl Coşkusu Atakum Belediyesi AtaÇocuk Kreşi’nin 2021’e veda balosunda renkli görüntüler yaşandı. Minik öğrenciler yeni yılı şarkılar söyleyip dans ederek kutladı.

Atakum Belediyesi AtaÇocuk Kreşi’nin Mevlana ve Atakent şubeleri tarafından Atakum Belediyesi Vedat Türkali Eğitim, Sanat ve Kültür Merkezi’nde “2021’e Veda 2022’ye Merhaba Balosu” düzenlendi.

AW504622 01 scaled Foto GaleriBaloya öğretmenleri ile birlikte gelen öğrenciler kendileri için ayrılan masalarda yerlerini aldılar. Programda sahneye ilk olarak kreşin Atakent Şubesi’nden Dünya sınıfı çıktı. “Bu ne dünya kardeşim”, “Ah kalbim”, “Arkadaş’’ şarkıları ve Hababam Sınıfı müziği eşliğinde gösteri sunan minikler büyük beğeni topladı. Yeni yıl için özenle hazırlanan öğrenciler kutlama için parti şapkalarını ve maskelerini taktı.

AW504622 05 scaled Foto Galeri

Yeni yılın sevgi sağlık, mutluluk ve barış getirmesi temennisinin ardından 10’dan geriye sayılarak temsili olarak alkışlarla “Hoş geldin 2022” denildi ve yeni yıl pastası kesildi. Çocuklar için özel bir yeri olan palyaço gösterisi ile eğlenceli dakikalar yaşandı. Öğretmenleri ile beraber bol bol şarkı söyleyip dans eden minikler doyasıya yeni yılın gelişini kutladı.

AW504622 04 scaled Foto Galeri

AW504622 03 scaled Foto Galeri

AW504622 01 scaled Foto Galeri

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.