Samsun'da MHP'li Cemalettin Kola Demirtaş'a Sordu: "Neden Kredi Kullanılmadı?" MHP'li Cemalettin Kola, Unkapanı Kültür Merkezi binası inşaatı için gönderilen 7.5 milyon lira kredinin kullanılmamasına tepki göstererek, "Bunun adı iş bilmemezliktir" dedi

İlkadım Belediyesi Meclisi'nin MHP'li Meclis üyesi Cemalettin Kola, 3 yıldır tek bir çivi dahi çakılmadığını söylediği Unkapanı Kültür Merkezi inşaatının, atıl hale dönüştüğünü söyledi.

'GELEN KREDİ NEDEN KULLANILMADI?'

Unkapanı Kültür Merkezi inşaatının kötü niyetli kişilerin takıldığı bir mekan haline geldiğini öne süren MHP'li Cemalettin Kola, "Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Unkapanı Kültür Merkezi inşaatı için kullanmak üzere 7.5 milyon TL kredi gönderildi. Bu kredi İller Bankası hesaplarında bekliyor. Bu kredi neden bekliyor, neden bekletiliyor anlamış değiliz. Kredi gelmiş ama kullanılmamış. Maliyetler artmadan önce 7.5 milyon liraya bitereceği bu inşaatı şuan 15 milyona zor bitirirler. Bunun adı tam bir iş bilmemezliktir." dedi.

'VAADEDİLEN PROJELER YAPILMADI'

Kola, Samsun Medya Grubu'na yaptığı açıklamada İlkadım Belediye Başkanı Demirtaş'ın 31 Mart seçimlerinde İlkadım halkına 16 proje vaat ettiğini, ancak geçen süre zarfında söz verdiği hiç bir şeyi de yapamadığını dile getirdi.
Dilber BAHADIR

Samsun'da Annesi Üzerlerine Kapıyı Kilitleyip Gitti! 6 Yaşındaki Çocuk Ölümden Döndü! Samsun'da Annesi Üzerlerine Kapıyı Kilitleyip Gitti! 6 Yaşındaki Çocuk Ölümden Döndü!

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.