baskaynak Doğa Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo Mega Halı Yıkama

Samsun’da Mahsur Kalan Kedi İçin Ekipler Seferber Oldu

featured

Samsun’da Mahsur Kalan Kedi İçin Ekipler Seferber Oldu Samsun’un Bafra ilçesinde 3 katlı binanın çatı katında mahsur kalan kedi için polis ve itfaiye ekipleri seferber oldu

AW493083 04 1 Ana Manşet

Kediyi kurtarmak için binaya giren ekipler tüm aramalara rağmen onu bulamadı. İtfaiye ekiplerine Kemalpaşa Mahallesi Düzenli Sokak’ta bulunan 3 katlı bir binanın teras katında bir kedinin mahsur kaldığı ihbarı yapıldı.

AW493083 02 1 Ana Manşet

Olay yerine gelen polis ve itfaiye ekipleri teras katında bağıran kediyi kurtarmak için çalışma başlattı. Bina sahibinin Bafra dışında olması nedeniyle mahalle sakinlerinden bina sahibinin telefonuna ulaştı. Polis ekiplerince telefonla ev sahibi aranarak binaya girmek için izin alındı. Alınan izin sonrası itfaiye merdiveni ile boş olan 3. kata ulaşılarak apartmanın giriş kapısı açıldı.

AW493083 03 1 Ana Manşet

Bina içerisinde ve teras katında polis ekipleri ve itfaiye ekipleri kediyi bulmak için seferber oldu. Tüm aramalara rağmen mahsur kalan kedi bina içerinde bulunamadı. Aramaların sonuç vermemesi üzere polis ve itfaiye ekipleri olay yerinden ayrıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

AW493083 01 1 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.