Samsun'da Kurban Bayramı dolayısıyla açılan ateş sonucu silahlardan çıkan yorgun mermilerden biri park halindeki aracın camını, diğeri ise bir evin çatısını delip yatak odasındaki sandalyenin üzerine düştü.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'dan istişare vurgusu:"Muhtarlar köprü görevi görüyor" Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı'dan istişare vurgusu:"Muhtarlar köprü görevi görüyor"

BÜTÜN UYARILARA RAĞMEN...

Bütün uyarılara rağmen her bayramda olduğu gibi bu bayramda da magandalar bayram sevinçlerini havaya tabancayla ateş ederek kutladılar.

REŞADİYE MAHALLESİ'NDE ARACA İSABET ETTİ

Samsun'un İlkadım ilçesinin Reşadiye Mahallesi'nde tabancadan çıkıp havadan yere düşen yorgun mermi Erdoğan Uzuner'in sokakta park halindeki aracının ön camına isabet etti.

"BİR İNSANIN KAFASINA İSABET EDEBİLİRDİ"

Camı kıran mermi aracın ön kısmında yere düştü. Uzuner polise şikayette bulundu. "Lütfen silah atmayın. Bu mermi bir insanın da kafasına isabet edebilirdi" diyen Erdal Uzuner çağrıda bulundu.

ÇATIYI DELDİ

Hançerli Mahallesi'nde ise bir evin çatısına düşen yorgun mermi çatıyı delip yatak odasındaki sandalyenin üzerine düştü. Ev sahipleri polise şikayette bulundu.

Polis her iki ayrı olayla ilgili inceleme başlattı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN