doğa calven cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Kimsesiz Kadın 3 Aydır Parkta Yatıyor!

Samsun'da Kimsesiz Kadın 3 Aydır Parkta Yatıyor!
Daha Fazla Göster

Samsun’da Kimsesiz Kadın 3 Aydır Parkta Yatıyor! Samsun’da kimsesiz olduğunu iddia eden bir kadın, 3 aydır geceleri parkta yatıyor. Parkta kalan kadını geceleyin ise sokak köpekleri koruyor

AW420628 06 scaled Ana Manşet

Kimsesiz olduğunu ileri süren 36 yaşındaki Neriman Ekinci, 3 aydır parklarda yatıyor. Son günlerde ise geceyi Anıt Park’ta geçiren Neriman Ekinci, yetkililerden yardım istiyor. Bir süre kadın sığınma evinde kaldığını, kendi isteği ile oradan ayrıldığını ifade eden Ekinci, “Bir yuva istiyorum” dedi.

AW420628 08 scaled Ana Manşet

‘BİR KADIN İÇİN SOKAKTA YATMAK ÇOK ZOR’

Sıcak bir yuva ve iş istediğini ifade eden Neriman Ekinci, “Annem rahmetli olduktan sonra buralara düştüm. 3 aydır parkta yatıyorum. Çok zor günler geçiriyorum. Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. Rahatsız edenler oluyor. Onlardan da beni sokak köpekleri koruyor. Sığınma evinde kaldım ama orada duramadım. Kendi isteğimle ayrıldım. Allah devletimize zeval vermesin. Ev tutmam için yardımcı olunmasını istiyorum. Bir yuva istiyorum. Daha önceden bulaşıkçılık ve garsonluk yaptım. Şimdi olsa yine yaparım. İş ve ev istiyorum. Ocağım tütsün yeter. Orada burada kalmaktan yoruldum artık. Yardım bekliyorum. Kış geliyor. Havalar soğuyor. Bir kadın için sokakta yatmak çok zor. Düşmanım bile bu duruma düşmesin” diye konuştu.

AW420628 03 scaled Ana Manşet

Neriman Ekinci, kıyafetlerini doldurduğu pazar poşetini yastık yaparken, yanında gezdirdiği çarşaf ve yorganla üstünü örtüyor. Sokak köpekleri ise gece Ekinci’nin etrafında yatarak onu koruyor.

AW420628 02 scaled Ana Manşet

AW420628 01 scaled Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. 1 ay önce

  TR74 0001 5001 5800 7312 5230 60
  Benimde yardima ihtiyqcim var

 2. 1 ay önce

  Bende yardım etmek isterim lütfen bana ulaşsın

 3. 1 ay önce

  Neriman kardeş telini verirsen bir iş ve barınmayla ilgili konuda görüşebiliriz yada bulunduğun yerde görüşelim