doğa calven duru
5s izosam bilgi

Samsun’da Kılıçdaroğlu’ndan Yeşilyurt Ailesine Vefa

Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Kılıçdaroğlu’ndan Yeşilyurt Ailesine Vefa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir süre önce vefat eden Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un ailesine taziye ziyaretinde bulunarak, vefasını gösterdi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Samsun’un hayırsever iş insanı, “Cemal Amca” olarak tanınan merhum Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.36 Ana Manşet

‘CEMAL AMCA’YI UNUTMADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir dizi ziyaret ve programa katılmak üzere Samsun’a geldi. Kılıçdaroğlu, kente geldiğinde Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan, eğitim başta olmak üzere birçok alanda yaptığı hayırlarla bilinen, duayen sanayici, herkesin “Cemal Amcası”, merhum Yeşilyurt Grup Onursal Başkanı Cemal Yeşilyurt’un ailesine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Kılıçdaroğlu’nu Cemal Yeşilyurt’un oğulları Yeşilyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt, Yönetim Kurulu Üyeleri Fikret ve Necdet Yeşilyurt, kardeşi Mustafa Yeşilyurt ve oğulları Mustafa ve Murat Yeşilyurt karşıladı.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.37 2 Ana Manşet

TEŞEKKÜR ETTİ

Duayen sanayici Cemal Yeşilyurt’u yad edildiği ziyarette CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Türkiye’de ve dünyada demir çelik sektöründe kendisini ispat eden Yeşilyurt Demir Çelik A.Ş’nin ülke için önemli bir yeri olduğunu belirtti. Yeşilyurt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yeşilyurt, Kılıçdaroğlu’na ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ziyarette günün anısına Samsun Olgunlaşma Enstitüsü’nün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışının 100. yılı nedeniyle özel hazırlanan tablo hediye edildi.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.41 Ana Manşet

YANLIZ BIRAKMADILAR

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na; CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak,CHP Samsun Milletvekilleri Kemal Zeybek ve Neslihan Hancıoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ile eşi Gülay Deveci, CHP İl Başkanı Fatih Türkel ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.37 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.35 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 07 01 at 18.13.34 Ana Manşet

Dilber BAHADIR

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir