doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da KAVGİAD Harekete Geçti

Samsun'da-KAVGİAD-Harekete-Geçti
Daha Fazla Göster

Samsun’da KAVGİAD Harekete Geçti Samsun’da KAVGİAD tarafından hayata geçirilen ‘Sağlam adımlar güçlü gelecek’ projesinin açılış toplantısı gerçekleştirildi

WhatsApp Image 2021 11 06 at 17.12.14 1 Samsun

Samsun’da Kavak Genç İş Adamları Derneği (KAVGİAD) tarafından hayata geçirilen ‘Sağlam adımlar güçlü gelecek’ projesinin açılış toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya iş, eğitim ve siyaset camiasından çok sayıda davetli katıldı.

ÖRNEK BİR ÇALIŞMA
KAVGİAD’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Projeyi hayata geçirirken tek bir hedefimiz vardı. Kavaklı iş insanları olarak hemşehricilik yönümüzle bağlarımızı sağlamlaştırmak. Tüm Samsunumuzun gençlerine örnek bir çalışmayla ışık tutmak ve tüm hemşehri derneklerine örnek olarak onlarında kendi illerinde uygulayabileceği ajans sistemini yaygınlaştırmaktı.

WhatsApp Image 2021 11 06 at 17.12.14 Samsun

Pandemi sürecinin getirdiği engeller karşısında yeni yaptığımız açılış programımız Kavaklı eğitim, siyaset ve iş adamlarımızın katılımıyla çok daha anlam kazandı. Projemizle değerli Kavaklı hemşehrilerimizi iş, siyaset ve bürokrasi hayatında daha aktif olarak görmek istiyoruz.Bu bağlamda destek veren tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir