baskaynak Final Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Samsun’da Jandarma Didik Didik Etti! Uyuşturucu, Ruhsatsız Tabanca Ve Bıçak Çıktı

featured

Samsun’da Jandarma Didik Didik Etti! Uyuşturucu, Ruhsatsız Tabanca Ve Bıçak Çıktı Samsun’da jandarma ekiplerinin 4 ilçede yaptığı uygulamada uyuşturucu madde, ruhsatsız tabanca ve pompalı tüfek ele geçirildi.

Samsun İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin Atakum, Canik, Çarşamba ve Yakakent ilçelerinde uygulama yaptı. Aramalarda uyuşturucu madde, ruhsatsız tabanca ile pompalı tüfek bıçak ve uyuşturucu yapımında kullanılan malzemeler çıktı.

Samsunda Jandarma Didik Didik Etti Uyusturucu Ruhsatsiz Tabanca Ve Bicak Cikti 1 Asayiş

 

MALZEMELERE EL KONULDU
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Atakum, Canik, Çarşamba ve Yakakent ilçelerinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetleri ile devriyelerde 91 gram metamfetamin, 522,5 gram kubar esrar, 7 adet uyuşturucu kullanma aparatı, 3 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet şarjör, 23 adet tabanca fişeği, 1 adet ruhsatsız pompalı tüfek,1 adet sustalı bıçak, 38 adet sentetik ecza hapı ve 1 adet hassas terazi ele geçirildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hakan AKGÜN

Samsunda Jandarma Didik Didik Etti Uyusturucu Ruhsatsiz Tabanca Ve Bicak Cikti 2 Asayiş Samsunda Jandarma Didik Didik Etti Uyusturucu Ruhsatsiz Tabanca Ve Bicak Cikti 3 Asayiş Samsunda Jandarma Didik Didik Etti Uyusturucu Ruhsatsiz Tabanca Ve Bicak Cikti 4 Asayiş

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.