doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da İYİ Parti’den Suç Duyurusu

samsun-iyi-partiden-suc-duyurusuru-02091
Daha Fazla Göster

Samsun’da İYİ Parti’den Suç Duyurusu İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy ve beraberindekiler AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, il yöneticileri, ilçe başkanları ve beraberinde gelen kalabalık bir partili grupla birlikte AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan hakkında suç duyurusunda bulundu.

WhatsApp Image 2021 09 02 at 20.39.28 Ana Manşet

‘ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ’

Başkan Aksoy ve beraberindeki partililer, suç duyurusu dilekçelerini verdikten sonra Samsun Adliyesi önünde basın açıklaması yaptı. Bugüne kadar önüne koyulan türlü zorlukları aşarak bu günlere gelen bir parti, bir cesurları hareketi olduklarını belirten Aksoy; “İYİ Parti defalarca meclise, Fetönün siyasi ayağının araştırılması için önerge vermiştir. Ancak ne hikmetse milletin aydınlatılması için yaptığımız tüm bu çabalar Cumhur ittifakının oylarıyla reddedilmiştir. Bizler bu ve bunun gibi iftiraların, hakaretlerin müsebbiplerinin yargı önünde hesap vermesi için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 02 at 20.39.38 Ana Manşet

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan’ın “İYİ Parti’yi FETÖ kurdu” şeklindeki ifadeleri tüm Türkiye’de İYİ Partililer tarafından yargıya taşındı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir