doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da ‘İntikam’ İçin Yakmışlar!

Samsun'da-'İntikam'-İçin-Yakmışlar11!
Daha Fazla Göster

Samsun’da ‘İntikam’ İçin Yakmışlar! Samsun’da 2 kişinin öldürüldüğü barı yakanların ‘intikam için’ yaktığı iddia edildi

Samsun’da 2 kişinin bodyguard tarafından öldürüldüğü barı ‘intikam için’ yaktıkları iddia edilen 2 kişi polisin takibi sonucu yakalandı.

AW408083 05 Foto Galeri

2 KİŞİ ÖLDÜRÜLMÜŞTÜ
Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’nda bulunan bir barda önceki gece saat 04.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 27 Temmuz gecesi barda çıkan kavgada barda görevli bodyguard Yaşar M.’nin (29) silahlı saldırısına uğrayan müşterilerden Kaan Aydenk (22) ve Serdar Karakurt (28) hayatlarını kaybetti. Olaydan sonra yakalanan Yaşar M. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

AW408083 23 scaled Foto Galeri

 

GERİYE ENKAZ KALDI
Olayın olduğu barda isim değişikliğine gidilerek yeni adı ile yarın açılış yapmak için hazırlık sürerken, önceki gece ateşe verilerek yakıldı. Alevler bir anda barın her yanını sardı ve bardan geriye enkaz kaldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri yangını müdahale ederek söndürdü. Yangından barın bitişiğinde bulunan restoran da zarar gördü.

Samsunda Intikam Icin Yakmislar1 Foto Galeri

BENZİNLE YAKMIŞLAR
Polis kent güvenlik sistemi kameralarından da destek alarak kundakçıların izini sürdü. Kundaklama olayını yapıp ticari taksiye binen 2 kişinin Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne gidip üzerlerindeki kıyafetleri otogarın karşısındaki çöp konteynerine attığını belirledi. Daha sonra yapılan araştırmada S.İ.K. (25) ve Ö.B.D.(20) adlı kundakçıların otogardan ticari bir taksi ile Amasya’nın Merzifon ilçesine gittikleri tespit edildi. Merzifon’da yakalanan S.İ.K. ve Ö.B.D. Samsun’a getirildi. Şüphelilerin barı arkadaşları öldürüldüğü için intikam amacıyla benzinle yaktıkları öğrenildi.

Samsunda Intikam Icin Yakmislar12 Foto Galeri

Cinayet Bürosundaki sorguları tamamlanan 2 şüpheli bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edildi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir