doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da İnşaat Mühendislerinin Gurur Günü

insaat-muhendislerinin-gurur-gunu-1411
Daha Fazla Göster

Samsun’da İnşaat Mühendislerinin Gurur Günü İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi tarafından, meslek büyüklerine hizmet ve onur belgeleri ile plaket takdimi yapıldı

TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi tarafından meslek yaşamında 25, 40, 50 ve 60. yılını dolduran meslek büyüklerine hizmet ve onur belgeleri ile plaket takdimi yapıldı.

15 imo 1 scaled Ana Manşet

KUTLAMALAR BİRLEŞTİRİLDİ

Her yıl 19 Aralık İnşaat Mühendisleri Günü’nde gerçekleştirilen etkinlik pandemi nedeniyle geçen yıl yapılamamıştı. Bundan ötürü etkinlik bu yıl Aralık ayı beklenmeden gerçekleştirildi. 2020-2021 yıllarının kutlamalarının birleştirildiği etkinlikte meslek yaşamında 25, 40, 50 ve 60. yılını dolduran inşaat mühendisleri onurlandırıldı. Etkinlikte yaşça büyüklerin yanı sıra genç mühendisler de yer alarak destek verdi.

15 imo 3 scaled Ana Manşet

BAŞARILARLA DOLU NİCE YILLAR

İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şube Başkanı Cevat Öncü, “Bu gece özel bir kutlama gecemiz. Mesleğimize yapmış oldukları hizmet ve katkılardan dolayı onlara çok teşekkür ediyorum. ve çeşitli nedenlerle aramızda bulunamayan üyelerimizi kutluyor mesleğimize ve Odamıza yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyor sağlık ve başarılarla dolu nice yıllar diliyorum. Mesleğimiz, oldukça üretken ve zevkli bir meslek olmanın yanında, emek yoğun ve içerisinde tehlikeler, gurbet ve özlemlerde barındıran can ve mal güvenliğini doğrudan etkileyen kutsal bir meslektir. Bu bakımdan meslek yaşamlarımız içerisinde bizlerden zaman zaman ayrı kalmak durumunda olan daima bizlere destek olan eşlerimize ve çocuklarımızı da teşekkür etmemiz gerektiğine inanıyorum ve huzurunuzda kendilerine alkışlıyorum iyi ki varsınız” dedi.

Hakan AKGÜN

15 imo 2 scaled Ana Manşet

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir