doğa calven cemre
5s akın Mega Halı

Samsun’da İlkadım YABPA’dan Tam Destek

samsun-yapba-12-hazıran1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da İlkadım YABPA’dan Tam Destek  Samsun’da İlkadim YABPA Akademi Başkanı Ali Akyüz, halk eğitim merkezi müdürleri ile biraraya geldi

Samsun’da İlkadim YABPA Akademi Başkanı Ali Akyüz, pandemi nedeniyle bir süredir kapalı olan halk eğitim merkezi kurslarının tekrar açılmasının memnuniyet verdiğini belirterek, halk eğitim merkezi müdürleriyle kahvaltıda biraraya geldi.

samsun yapba 12 haziran2 1 Spor samsun yapba 12 haziran2 2 Spor

İYİ Kİ VARLAR

Başkan Akyüz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Yaklaşık iki yıldır kapalı olan halk eğitim kurslarının devletimiz izniyle tekrar açılması ile birlikte mutluluk vermiştir. Bu zaman diliminde de İlkadım Halk Eğitim Müdürü murat Yalçınkaya ve yardımcıları sayesinde bir hafta içinde gece yarılarına kadar fedakarca çalışıp kısa sürede kursları açarak ve kulüplere hiç bir mağduriyet yaşatmadan hızlı bir şekilde faaliyete geçirdikleri için halk eğitim müdürlerine teşekkür amaçlı ve yorgunluk kahvaltısı düzenleyerek onure etmek istedik. Çünkü İlkadım Halk Eğitim Futbol Birimi bunu sonuna kadar hakkediyor. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. İyi ki böyle cefakar, halk için uğraşan bir kadro var. Her zamann böyle idari kadrolar topluma çok faydalı oluyorlar, biz de mutlu oluyoruz.”

samsun yapba 12 haziran2 3 Spor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir