doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da İlk Düdük Çaldı! Emin Kar Sezonu Başladı

emin-kar-sezonu-basladi
Daha Fazla Göster

Samsun’da İlk Düdük Çaldı! Emin Kar Sezonu Başladı Samsun Süper Amatör Ligi Emin Kar Sezonu, büyük bir heyecanla başladı

WhatsApp Image 2021 11 05 at 19.58.26 1 Ana Manşet

EFSANENİN OĞLUNA ÇİÇEK

Pandemi nedeni ile 2 sezondur yapılamayan Samsun Süper Amatör Ligi Emin Kar Sezonu büyük bir heyecanla başladı. Samsun’un İlkadım İlçesi Mustafa Kemal Erkanat Tesisleri’nde sezonun ilk karşılaşması Yolspor ve Telekomspor arasında gerçekleşti. Çekişmeli geçen maçı Yolspor 3-1’lik skorla kazandı. Karşılaşma öncesi, geçtiğimiz günlerde vefat eden Samsunspor’un efsanesi Emin Kar’ın oğlu Mustafa Kar’a, ASKF Başkanı Şener Aydın, plaket takdim etti. Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü Spor Güvenliği Şube Müdür Vekili Volkan Saral’a hakemlere ve kaptanlara da çiçek takdim edildi.

WhatsApp Image 2021 11 05 at 19.58.24 Ana Manşet

YOĞUN KATILIM

Programa ASKF Başkanı Şener Aydın, TFF Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, Samsun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Spor Güvenliği Şube Müdür Vekili Volkan Saral, İlkadım GSİM Seracettin Turan, Yılport Samsunspor Futbol Akademi Direktörü Yücel Uyar, Samsunspor Halkla İlişkiler Sorumlusu Melis Kalkavan Erdoğan, Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Samsun Şubesi Başkanı Samet Çiçek, TÜFAD Başkan Yardımcısı Muharrem Tosun, TBPF Karadeniz Bölge Sorumlusu Davut Numanoğlu, futbolcular ve çok sayıda taraftar katıldı.

WhatsApp Image 2021 11 05 at 19.58.26 Ana Manşet

BAŞARILAR DİLİYORUM

TFF Samsun İl Temsilcisi Hasan Özbulut, “Emin Kar Sezonu, başlamış bulunmakta. Öncelikle Samsun amatör futboluna hayırlı uğurlu olsun. Bu ligin adına kısa bir süre önce hayatını kaybeden Samsunspor’un başkanı ve kaptanı Emin Kar anısına Emin Kar Sezonu dedik. Tüm takımlara başarılar diliyorum. Umarım herkes için güzel bir sezon olur” dedi.

WhatsApp Image 2021 11 05 at 19.58.25 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 11 05 at 19.58.25 2 Ana Manşet

Esra VURAL

GÜNCEL SAMSUN HABERLERİ İÇİ TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

GÜNCEL SPOR HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir