Uzman Anahtar hrsagency cemre
 
5s dikey izo bilgi

Samsun’da İğrenç Olay!

featured

Samsun’da İğrenç Olay!  Samsun’da çocukların internet üzerinden çıplak fotoğraflarını toplayıp koleksiyon yaptığı tespit edilen bir kişi yakalandı. Öte yandan kişinin kadınların etek altı fotoğraflarını da çektiği iddia edildi.

Samsun’da çocukların internet üzerinden çıplak fotoğraflarını toplayıp koleksiyon yaptığı tespit edilen bir kişi siber polisi tarafından  yakalandı. Öte yandan kişinin kadınların etek altı fotoğraflarını da çektiği öne sürüldü.

samsunda igrenc olay1 scaled Asayiş

GÖRÜNTÜLERİ TOPLADIĞI TESPİT EDİLDİ

İddiaya göre  Samsun Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları takip ve tespitler sonucunda Samsun’da bir kişinin değişik  materyallerden oluşturduğu, koleksiyonuna fantezi tarzında olan çocuk müstehcen görüntülerini topladığını tespit etti. Siber polisi önce kişinin ismini ve ardından da kaldığı adresi belirledi.

OPERASYON DÜZENLENDİ

İlkadım ilçesinde yalnız yaşadığı tespit edilen 33 yaşındaki E.Y.’nin evine operasyon düzenlendi. Yapılan aramalarda E.Y.’nin değişik kategorilerde oluşan malzemeler ile oluşturduğu koleksiyonuna internetten VPN kullanarak ulaştığı birçok çıplak çocuk görüntülerini toplayıp bunları biriktirdiği tespit edildi. Gözaltına alınan E.Y. ile birlikte içinde çocuk müstehcen görüntüleri ile sokakta yürürken etek altı çekilmiş kadın fotoğrafları ile dijital materyallere incelenmek üzere el konuldu.

SERBEST BIRAKILDI

Yine bu kişinin kimlikleri tespit edilemeyen kadınları sokakta yürürken gizli kamera ile etek altı görüntülerini çekerek bunları da bir kategoride koleksiyonuna eklediği ileri sürüldü. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğündeki sorgusu tamamlanan E.Y. bugün Samsun Adliyesi’ne sevk edildi. Savcı tarafından tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen E.Y. mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.