Samsun'da Hareketli Dakikalar! Polisi Alarma Geçirdi Samsun'un Bafra ilçesi Hacınabi Mahallesi'nde meydana gelen olayda, bir aracın trafiği tehlikeye düşürdüğü ve araçtan silahla ateş edildiği ihbarı polis ekiplerini alarma geçirdi.

SAMSUN BAFRA HABER 55

Edinilen bilgiye göre, 61 ADP O60 plakalı otomobilden Hacınabi Mahallesi'nde silahla ateş edilerek, seyir halindeki araçları sıkıştırdığı ihbarı yapıldı.

EKİPLER ÇALIŞMA BAŞLATTI

İhbar üzerine aracı yakalamak için İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri çalışma başlattı.

BAFRA'DA HAREKETLİ DAKİKALAR

Bafra tepesinde 'dur' ihtarına uymayan otomobil takibe alındı. Kendisini takip eden polis otosuna çarparak kaçan otomobil sürücüsü A.K.B. ve otomobilde bulunan K.E. polis ekiplerini uzun süre peşinden koşturdu. Araç sürücüsü A.K.B. ve K.E. Altınyaprak Mahallesi Ege Sokak'ta arabayı park edip yaya olarak kaçtı. Yaya olarak kaçan şahıslar kovalama sonucunda Altınyaprak Mahallesi Çiçekli 4. Sokak'ta polis ekiplerince yakalandı. Yakalanan şahıslara alkol muayenesi yapıldı. Otomobil sürücüsü A.K.B.'nin 1.05, arkadaşı K.E.'nin ise 1.11 promil alkollü olduğu tespit edildi.

Samsun'da Yağlı Güreş Festivali Düzenlendi Samsun'da Yağlı Güreş Festivali Düzenlendi

OTLARIN ARASINDA KURUSIKI TABANCA ELE GEÇİRİLDİ

Çevrede yapılan aramada otların arasında kurusıkı tabanca ele geçirildi.

Gözaltına alınan şahıslar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından cumhuriyet savcısının talimatıyla serbest bırakıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.