doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Hareketli Dakikalar! 3 Saatlik Çaba Sonucu İkna Edildi

samsunda-hareketli-dakikalar-0111-manset
Daha Fazla Göster

Samsun’da Hareketli Dakikalar! 3 Saatlik Çaba Sonucu İkna Edildi Samsun’un İlkadım İlçesi’nde eşiyle tartışan genç, bıçakla intihar girişiminde bulundu

Samsun’un İlkadım İlçesi’nde daha önce eşiyle ilgili problemlerden dolayı 2 kez iple intihara kalkışan bir kişi, bu sefer bıçakla girişimde bulundu. Eşinin evden gitmesine kızan kişi, polisin 3 saatlik ikna çabası sonrasında eyleminden vazgeçirilirdi.

WhatsApp Image 2021 11 01 at 17.40.26 2 Ana Manşet

KENDİNE ZARAR VERDİ

İlkadım İlçesi Çatalarmut mahallesinde meydana gelen olayda iddialara göre eşiyle ilgili problemlerden dolayı daha önce 2 kez iple intihara kalkışan 21 yaşındaki İ.C.G., eşinin evinden gitmesine kızdı. Eşi B.G.’yi arayıp telefonda kavga eden İ.C.G., eşine intihar edeceğini söyleyip telefonu kapattı. B.G. olay sonrası durumu polise ve sağlık ekiplerine bildirdi. Ailenin oturduğu daireye giden polis evde kimseyi bulamadı. Çevrede arama yapan polis, İ.C.G.’yi evinin arka kısmında elinde bıçakla kendine zarar verirken buldu.

WhatsApp Image 2021 11 01 at 17.40.26 1 Ana Manşet

3 SAAT SÜREN İKNA ÇALIŞMASI

İ.C.G.’nin göğüs kısmındaki kesikleri gören polis, olay yerine sağlık ekibi istedi. Sağlık ekibini de yanına yanaştırmayan İ.C.G. için daha sonra müzakereci polis istendi. Müzakereci polisin yaklaşık 3 saat süren ikna çabaları sonrasında İ.C.G. intihar girişiminden vazgeçirildi. Olay yerindeki sağlık ekibinin ilk müdahalesinin ardından İ.C.G., Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne eşi B.G. ise ifadesi için Aile içi ve Kadına Karsı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ne götürüldü. Soruşturma devam ediyor.

WhatsApp Image 2021 11 01 at 17.40.26 Ana Manşet

Hakan AKGÜN – Umut Can EREN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir