doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da ‘Güvenlikten Taviz Yok’ Komutan Ersever’den SMG’ye Özel Açıklama

Komutan Ersever'den SMG'ye Özel Açıklama
Daha Fazla Göster

Samsun’da ‘Güvenlikten Taviz Yok’ Komutan Ersever’den SMG’ye Özel Açıklama Samsun İl Jandarma Komutanı Ömer Ersever, güvenlikten taviz verilmeyeceğini belirterek, “Birlik ve beraberliğimizi bozmayalım” dedi.

c2d49523 65f5 43af 9002 cdc156554b6e Ana Manşet

Samsun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, şehrin büyük mücadeleler üzerine inşa edildiğini, güvenliği önemli olduğunu belirterek, “Lütfen birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bundan taviz de vermeyelim” diye konuştu.

30 komutan 1 scaled Ana Manşet

SAMSUN’A ATANDI
Bolu İl Jandarma Komutanlığı görevinde bulunurken, 2021 genel atamalarında Samsun’a atanan İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, Samsun Medya Grubu’na özel açıklamalarda bulundu.

30 komutan 3 scaled Ana Manşet

KAHRAMANCA GÖREV YAPIYORLAR
Samsun halkının misafirperver olduğunu ve jandarma ekiplerinin kahramanca görev yaptığını belirten İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ömer Ersever, “Samsun, güzel insanların, misafirperver insanların olduğu bir şehir ve coğrafya. Biz diyoruz ki bu güzel coğrafyada kahraman güvenlik güçlerimiz kahramanca görev yapıyor. Lütfen birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. Bundan da taviz vermeyelim. Cumhuriyetimiz, Samsun ve Kurtuluş Savaşı gibi büyük mücadele ile fedakarlıkların üzerine inşa edilmiştir. Bundan dolayı her zaman olduğu gibi güvenlikten taviz vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir