doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da ‘Gurme 2021’ İçin Geri Sayım Başladı

Samsun'da-'Gurme-2021'-İçin-Geri-Sayım-Başladı
Daha Fazla Göster

Samsun’da ‘Gurme 2021’ İçin Geri Sayım Başladı Samsun’da TÜYAP tarafından gerçekleştirilecek Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı için geri sayım23 – 28 Kasım 2021 tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilecek

Samsun’da TÜYAP koordinesinde Fuar ve Kongre Merkezi’nde 23-28 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenecek ‘Gurme 2021 Samsun Yöresel Lezzetler ve Gıda Fuarı’nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

HÜNERLER SERGİLENECEK
Tekkeköy İlçesi’ndeki TÜYAP Fuar Merkezi’nde 23 Kasım Salı günü kapılarını ziyaretçileri açacak olan Gıda Fuarı’nda, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek lezzet ustaları hünerlerini sergileyecek. Ayrıca Anadolu’nun eşsiz lezzetleri de fuarda tanıtılacak.

23 KASIM’DA KAPILARINI AÇIYOR
Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, KOSGEB, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Karadeniz Aşçılar ve Turizm Birliği (KATBİR)’nin destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan Gurme 2021 Samsun Gıda ve Yöresel Lezzetler Fuarı, 23 – 28 Kasım 2021 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir