OLAY, ATAKUM'DA MEYDANA GELDİ

Olay, Samsun'un Atakum ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde gece saat 04.00 sıralarında meydana geldi.

GENÇLER ARASINDA TARTIŞMA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, işletme fakültesi son sınıf öğrencisi Kemal Abdüssamet Bakır (25) evlerine gelen ev arkadaşının arkadaşı olan ve bir lokantada motosikletli kurye olarak çalışan Baran Ö.(21) ile aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine kavga apartmanın merdivenlerinde devam etti.

KEMAL ABDÜSSAMET BAKIR APARTMANIN GİRİŞİNDE ÖLÜ BULUNDU

Bu sırada Kemal Abdüssamet Bakır'ın Baran Ö.'yü sırtından ve baldırından bıçakla yaraladığı iddia edildi. Kendisini bıçakladığını ileri sürdüğü gencin elindeki kelebek bıçağı aldığı iddia edilen Baran Ö., Bakır'ı aynı bıçakla kalbinden ve sol bacağından bıçaklayıp motosikletine binerek özel bir hastaneye gitti. Hastanede tedavi altına alınan Baran Ö., kendisini bıçaklayan genci bıçakla yaraladığını ileri sürdü. Olayın olduğu apartmana giden polis ekipleri üniversite öğrencisi Kemal Abdüssamet Bakır'ı apartmanın girişinde ölü olarak buldu.

OTOPSİ YAPILACAK

Bakır'ın cansız bedeni otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. 

Samsun'da provokatif paylaşım yapan 2 kişi adli işlem Samsun'da provokatif paylaşım yapan 2 kişi adli işlem

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alınan Baran Ö., Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğündeki sorgusunun ardından akşam saatlerinde Samsun Adliyesine sevk edildi. Adliye öncesi hastanede sırtındaki ve bacaklarındaki bıçak yaraları pansuman edilen Baran Ö. daha sonra polis aracıyla adliyeye götürüldü.

TUTUKLANDI

Hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alınan Baran Ö., Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğündeki sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

CANSIZ BEDENİ MEMLEKETİ AMASYA'YA GÖTÜRÜLDÜ

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki otopsi işlemleri tamamlanan üniversite öğrencisi Kemal Abdüssamet Bakır'ın cansız bedeni ise ailesi tarafından toprağa verilmek üzere memleketi Amasya'ya götürüldü.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.