Genç Aktivist ve Gönüllük Kampı Samsun’da başladı.

KAMPIN AÇILIŞI YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ve protokol üyelerinin katılımıyla kampın açılışı gerçekleşti. Eminoğlu, “Karadeniz'in merkezinde zamanını iyiliğin canlandırılmasına ve yaşatılmasına ayıran gençlerimizle yeni haftaya başladık. Kalbinizde her daim iyiliğin meşalesi yansın gençler” dedi.

ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRDİ

Kamp açılış programının ardından Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun Valisi Orhan Tavlı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse ve Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci’yi makamında ziyaret etti. Atakum Gençlik Merkezi’ni gezen Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, çalışma atölyelerini gezerek öğrencilerle sohbet etti. 

SAMSUN'DA GENÇLERLE BULUŞTU

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Samsun programını Samsun Büyükşehir Belediye Kültür Sanat Merkezi’nde gençlerle buluşarak sonlandırdı. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği programda Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, bilgi ve birikimlerini gençlere aktararak soruları cevapladı.

Samsun'da uyuşturucu ticareti: 1 kişi tutuklandı Samsun'da uyuşturucu ticareti: 1 kişi tutuklandı

ELVAN İHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.