doğa calven duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Film Gibi Baskın!

Samsun'da-Film-Gibi-Baskın!
Daha Fazla Göster

Samsun’da Film Gibi Baskın! Samsun’da polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 5 kişi kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı.

İstanbul’dan Samsun’a satmak için uyuşturucu getiren 5 kişi yakalanmamak için farklı yollardan geçmelerine rağmen kovalamaca sonucu polis aracına çarpıp yakalandı. Polisteki sorguları tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi.

AW398546 01 scaled Foto Galeri

HAREKETLİ DAKİKALAR
Edinilen bilgiye göre, Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, U.V.(35), O.V.(24), E.İ.(25), N.K.(59) ve M.T.(34)’nin İstanbul’dan Samsun’a satış amaçlı yüklü miktarda uyuşturucu madde getirecekleri bilgisini aldı. Narkotik polisi yaptıkları çalışma sonucu şüphelilerin İstanbul’dan Samsun’a gelirken yakalanmamak için güzergah değiştirdiklerini ve farklı yerlerden Samsun’a giriş yapacaklarını tespit etti.

AW398546 02 scaled Foto GaleriAW398546 03 Foto Galeri

KOVALAMACA SONUCU YAKALANDILAR

Samsun Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ve Bafra Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri müşterek yaptıkları çalışmada şüphelilerin içinde bulunduğu aracı Bafra ilçesi Kolay Kavşağı’nda durdurmak istedi. İçinde uyuşturucu bulunan otomobil ile kaçmaya çalışan 5 kişi polis aracına da çarpıp hasara sebep olup kaçmayı sürdürdü. Narkotik polisi kovalamacayla 5 kişiyi kıskıvrak yakalandı. Araçta yapılan aramada 480,45 gram bonzai (Sentetik kannabinoid maddesi), 292 gram toz halinde bonzai ve 2,34 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Gözaltına alınan U.V., O.V., E.İ., N.K. ve M.T. Samsun Emniyet Müdürlüğündeki sorgularının ardından bugün Bafra Adliyesine sevk edildi.

Bafra Adliyesine sevk edilen 5 kişiden O.V., E.İ., N.K. adli kontrol kaydıyla serbest kalırken, Muhammet T. ve Umut V. tutuklandı. Tutuklanan şahıslar Bafra T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Yakalanan şahısların aracında yapılan aramada 480 gram bonzai (Sentetik kannabinoid maddesi), 292 gram toz halinde bonzai ve 2,34 gram metamfetamin maddesi ele geçirilmişti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir