Samsun’da Feryadını Duyan Komşuları Yardıma Koştu! Ağır Yaralandı

samsunda-feryadini-duyan-komsulari-yardimina-kostu
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Feryadını Duyan Komşuları Yardıma Koştu! Ağır Yaralandı Samsun’un Atakum ilçesi Yenimahalle’de meydana gelen olayda, yataktan düşerek ağır yaralanan yaşlı adam, çilingir yardımıyla kapısının açılması sonucu ambulansa hastaneye kaldırıldı.

Olay, Samsun’un Atakum ilçesi Yenimahalle’de meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yalnız yaşayan 76 yaşındaki Ömer T., yatağından düşerek yaralandı.

KOMŞULARINDAN YARDIM İSTEDİ

Olduğu yerde kalan yaşlı adam feryat ederek komşulardan yardım istedi. Kapıya dayanan komşular zili çalmasına rağmen bulunduğu yerden kalkamayan Ömer T. kalkamadığını ve kapıyı açamayacağını söyledi.

ÇİLİNGİR KAPIYI AÇTI

Olay polise haber verildi. Polis, çilingir yardımıyla evin kapısını açtırdı ve yaşlı adamı yaralı halde buldu.

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNUYOR

Yaşlı adam ambulansla hastaneye kaldırıldı, Ömer T.’nin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. ayse-colak_avatar
    1 ay önce

    Evet Doğru söyliyorsunuz da’ Samsun ve Samsunspor’a yapılanlara bir Karadeniz Basını olarak ne yaptınız.Biz gurbetten ancak sosyal medya da sesimizi duyurabiliyoruz.Bakanından tutunda Tff.a kadar Samsun’un şanlı tarihini 19 Mayıs ruhunu köretmeye çalışanları göremiyecek kadar körsünüz.Samsunspor’un az da olsa şansı var ki iyi bir Başkanı var.Tanju Çolak’da başarılar dileriz.Ismail Sezgin&IREMCİK Kültür Sanat Dergisi