Bu yıl geleneksel olarak 20.'si yapılacak olan Samsun Balkan Türkleri Kültür Haberleşme ve Dayanışma Derneği Etli Kazan Pilavı Günü etkinliği ne zaman olacak sorusu araştırılıyor.

Samsun Balkan Türkleri Derneği tarafından bu yıl 20'ncisi düzenlenecek olan geleneksel etli kazan pilavı günü etkinliği için araştırmalar devam ediyor. İnternet kullanıcıları, "Samsun Etli Kazan Pilavı Günü" etkinliği ne zaman? sorusuna yanıt arıyor. İşte detaylar...

Her yıl geleneksel olarak coşkuyla gerçekleştirilen Etli Kazan Pilavı Günü etkinliğinin bu yıl 20.'si gerçekleştirilecek. İşte Samsunluların heyecanla beklediği Samsun Etli Kazan Pilavı Günü etkinliğine ilişkin detaylar...

SAMSUN ETLİ KAZAN PİLAVI GÜNÜ NE ZAMAN?

Samsun Balkan Türkleri Kültür Haberleşme ve Dayanışma Derneği 20. Etli Kazan Pilavı Günü etkinliği bu yıl 26 Haziran 2022 Pazar günü yapılacak.

SAMSUN ETLİ KAZAN PİLAVI GÜNÜ NEREDE?

Samsun Balkan Türkleri Kültür Haberleşme ve Dayanışma Derneği 20. Etli Kazan Pilavı Günü etkinliği bu yıl Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi'nde düzenleniyor. 

SAMSUN ETLİ KAZAN PİLAVI GÜNÜ SAAT KAÇTA?

Samsun Balkan Türkleri Kültür Haberleşme ve Dayanışma Derneği 20. Etli Kazan Pilavı Günü etkinliği bu yıl saat 12.00'de başlayacak.

Samsun haber | Samsunlular sahile akın etti Samsun haber | Samsunlular sahile akın etti

SAMSUN ETLİ KAZAN PİLAVI GÜNÜ PROGRAMI

12.00 - Davul zurna gösterileri (gün boyu)
12.30 - Çocuklara yönelik etkinlikler
13.00 - Pilav dağıtımı
13.30 - Halk oyunları gösterisi
14.00 - Resmi açılış ve protokol konuşmaları
15.00 - Rumeli Türküleri Konseri
16.00 - Halk oyunları gösterileri

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.