doğa calven cemre
       
5s akın bilgi

Samsun’da Eski 19 Mayıslara Özlem! İşte O Mesajlar

samsunda-eski-19-mayislara-ozlem
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Eski 19 Mayıslara Özlem! İşte O Mesajlar Samsun’da yaşayan vatandaşların birçoğu 19 Mayıs 1919’un eşsiz bir tarih olduğunu Türkiye için büyük bir onuru taşıdığını belirtti

Atatürk’ün Samsun’a çıkışının ve kurtuluş mücadelesini başlatışının, 102.yılı dolayısıyla Samsun Canlı Haber TV mikrofonlarına konuşan vatandaşların birçoğu 19 Mayıs 1919’un eşsiz bir örnek ve büyük bir sevgi olduğunu dile getirdi.

Hasan KAVTELEK Ana Manşet

BAYRAM BİZİM BAYRAM

Hasan KAVTELEK: 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlu olsun. Barış ve sağlık getirsin milletimize dünyamıza. Maalesef pandemiden dolayı kutlayamıyoruz ama bayram bizim bayram. 19 Mayıs bize sevgi, sevgi onur gurur hissettiriyor.

Humeyra OKUR Ana Manşet

EŞİ BENZERİ YOK

Hümeyra OKUR: Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının gösterdiği büyük bir cesaret örneği var. Öyle bir zamanda böylesine bir değişime ön ayak olmak eşi benzeri bulunmaz bir şey. Onlar sayesinde bu günlerdeyiz.

Fatma KAVTELEK Ana Manşet

BÜYÜK BİR SEVGİ

Fatma KAVTELEK: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye için büyük bir onur. Büyük bir sevgi. Pandemiden dolayı biraz buruk kutluyoruz ama inşallah bundan sonra elbirliği ile bunu aşarız. Bundan sonrası için temennimiz güzel geçmesi.

WhatsApp Image 2021 05 18 at 18.17.26 Ana Manşet

BAYRAMLAR YOK OLDU

Harun BAŞTUĞ: 19 Mayıs güzel bir bayram. Ancak mevcut hükümet 19 senede bayramları yok etti. Cumhuriyet Bayramı yok. 23 Nisan yok. Gençliğimize atalarımızın ne şekilde, bu ülkeyi kurduğunu öğretmedikten sonra varlığımızın hiçbir anlamı yok.

Sema YILDIZ Ana Manşet

ESKİSİ GİBİ KUTLANMIYOR

Sema YILDIZ: 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı koronavirüsten dolayı eskisi gibi kutlanmıyor. Hatta geçmişte bir hafta öncesinden kutlamalar başlar, uçaklar geçerdi. Artık onlar yok. Herkes umutsuz. İnşallah her şey düzelir.

WhatsApp Image 2021 05 18 at 18.16.22 Ana Manşet

SAMSUN’DAN TÜRKİYE’YE İYİLİK

Nuriye DEMİRCİ: Atatürkümüz bu gençlik için çok güzel şeyler yaptı. 1919’da 19 Mayıs’tan Samsun’dan tüm Türkiye’ye barış ve iyilik götürdü. Allah onu gani gani rahmet eylesin. 19 bana gençliği hissettiriyor.

Emre ÖNCEL


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir