doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da En Doğru Eğitimin Adresi: Samsun Sürücü Kursu

Daha Fazla Göster

Samsun’da En Doğru Eğitimin Adresi: Samsun Sürücü Kursu Samsun’da 11 yıldır hizmet veren Samsun Sürücü Kursu, deneyimli ve yetenekli usta öğreticileriyle ehliyet sahibi olmak isteyen sürücü adaylarına bilgileri aktarırken, çok yönlü hizmetiyle de dikkat çekiyor.

 

Samsun’da 2010 yılından itibaren çok yönlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkan, İlkadım, Canik ve Çarşamba ilçelerinde toplam 7 şubesi bulunan Samsun Sürücü Kursu, profesyonel eğitmenleriyle yüzlerce kursiyeri harika bir sürücü olarak ehliyet sahibi yaptı.

DSC 9052 scaled Ana Manşet

ÇOK YÖNLÜ HİZMET
A, B, C ve D ehliyetlerinin yanı sıra SRC Kursları, 25 çeşit iş makinası ve operatörlük kurslarıyla birlikte çok yönlü bir hizmet sağlıyor. Ayrıca, tehlikeli madde taşıyıcılığı eğitiminde 7. firma olan Samsun Sürücü Kursu, bu anlamda profesyonelliğinden söz ettiriyor.

 

KALİTE ÖN PLANDA
Samsun Sürücü Kursu, eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerin başarılı, kurallara uyan bir sürücü olmalarını sağlamak ve kaza yapmadan hayatlarını sürdürebilmeleri amacıyla, güvenilir ve tercih edilebilir bir hizmet verme vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

BAŞARIYA ÖNEM VERİYORUZ
Eğitimde sektörel lider olmanın avantajlarını yaşadıklarını belirten Samsun Sürücü Kursu Sahibi Murat Şahin, ”Bu konuda her türlü yatırımımızı yapıyoruz. Samsun Sürücü Kursu’nu marka yapmak adına 2010 yılında açılışımızı gerçekleştirdik. O günden bugüne kadar kendimizi geliştirdik. Sürücü eğitiminde başarıya çok önem veriyoruz. Araç ve ekipman bakımından yeterli kapasiteye sahibiz. Usta öğreticilerimizin yüzde 90’ı üniversite seviyesinde” dedi.

MURAT SAHIN Ana Manşet

EN PROFESYONEL FİRMAYIZ
A1, A2, A, B, C ve D ehliyetlerinin yan ısıra üst seviye olan SRC kursları verdiklerini belirten Şahin, ”İş makinası ve operatörlük kurslarımız da mevcut. 25 çeşit iş makinesinin eğitimini veriyoruz. Bu kapsamda Karadeniz Bölgesi’nin en iyisi ve en kapsamlısı Samsun Sürücü Kursu’dur. SRC 5 ehliyetinin eğitimini de vermekteyiz. Tehlikeli madde taşımacılığı eğitimi veren 7. firmayız. Bu konuda en profesyonel firmayız. İleri ve defansif sürüş gibi eğitimleri de kapsamımızda barındırmaktayız” ifadelerini kullandı.

7 ŞUBEMİZ BULUNMAKTADIR
İlkadım ve Canik ağırlıklı olmak üzere 7 şubeleri olduğunu söyleyen Şahin, “Çarşamba’da da şubemiz bulunuyor. 3 ilçede faaliyet gösteriyoruz. Hizmette, en büyük önceliğimiz kalitedir. Verdiğimiz eğitimin sonucunda öğrencilerin kaza yapmadan hayatlarını sürdürebilmeleri önceliğimizdir” şeklinde konuştu.

GÜVEN VERMELİSİNİZ
Kadın öğrencilerle ağırlıklı olarak çalıştığını söyleyen Usta Öğretici Fatma Özbay, ”Öğrencilerinizin sizi sevmesi ve size güvenmesi çok önemli. Özellikle kadın sürücü adayları size güveniyorlarsa, bu işi başaracaklarına inanıyorlar demektir. Eğer size güvenmez, o samimiyeti yakalayamasanız kadın sürücü adayına burada bir şeyler öğretmek çok zor oluyor. İlk önce samimi bir ortam oluşturmanız gerekiyor. Onunla ilgili bazı sorular sorarak heyecanını yatıştırmaya çalışıyorsunuz. Kendinizden örnekler veriyorsunuz. İlk zamanlar aşırı trafiğe çıkmadan sakin bir bölgede birlikte çalışabiliyorsunuz” dedi.

FATMA OZBAY Ana Manşet

FAZLA VAKİT AYIRIYORUZ
2016 yılından itibaren sistemin değiştiğini söyleyen Usta Öğretici Serdar Demirbaş, ”Slalom, sekiz çizme, engel kaç gibi manevralar ve sonrasında trafikte sürüş var. Bu çalışmalar adayların trafiğe daha rahat çıkması etmesi için yapılıyor. A1, A2, A3 sınıfları var ve motorların kapasitelerine göre değişiyor. Bize verilen ders saatinden daha fazla zaman ayırıyoruz ve sadece sınava yönelik değil, sınavdan sonraki hayatlarındaki güvenli ve ileri sürüş eğitimlerini de yapıyoruz. Sürücü adaylarımızın daha öncesinden bir ehliyeti yoksa sürücü adaylarımızı bir teori eğitiminden de geçiriyoruz. Şuan uzaktan eğitim yapıyoruz. Teori eğitiminde başarılı olanları motor eğitimine alıyoruz” ifadelerini kullandı.

SERDAR DEMIRBAS Ana Manşet

EĞİTİMDEN MEMNUNUZ
Uzun bir süredir eğitim aldıklarını belirten Sürücü Adayı Anıl Ayçiçek, “Yapmamız gerekenler hakkında güzel bir çalışmamız oldu. Sınavla ilgili bütün bilgileri almış bulunmaktayız. Samsun Sürücü Kursu bu anlamda elinden gelen tüm çabayı sarfetti. Eğitimden çok memnunuz” dedi.

ANIL AYCICEK Ana Manşet

TAVSİYE EDİYORUM
Samsun Sürücü Kursu’nun ilgili olduğunu söyleyen Sürücü Adayı Elif Çöpoğlu, “Hep iletişim halindeydik. Samsun Sürücü Kursu’na ilk geldiğimde güven hissettiğimden dolayı içime sindi. Araba sürmeyi hiç bilmiyordum. Eğitmenim araba sürmeyi bilenleri göstererek sende bu kadar ilerleyebilirsin dedi ve bana güven depoladı. Herkese Samsun Sürücü Kursu’nu tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

ELIF COPOGLU Ana Manşet

AİLE GİBİYİZ
Usta öğreticilerin çok deneyimli olduğunu söyleyen Ayşin Tanrıverdi, “Hocam bu konuda çok sakindi. Benim yanlışlarıma karşı öğreticiydi ve ben çok bilgilendim. Yanlışımı tamamlayıp ilerledim. Samsun Sürücü Kursu bir aile gibiydi. iletişime geçmem gerektiğinde çok hızlı geribildirim verdiler. sınavı geçebileceğime inanıyorum” dedi.

AYSIN TANRIVERDI Ana Manşet

Emre ÖNCEL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir