doğa yataks duru
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Elektrik Faturaları Gündemden Düşmüyor! Vatandaş İsyan Etti

samsunda-vatandasin-fatura-isyani-2808
Daha Fazla Göster

Samsun’da Elektrik Faturaları Gündemden Düşmüyor! Vatandaş İsyan Etti Samsun Gazetesi’nde yayımlanan ve sosyal medyada paylaşılan ‘Elektrik değil faturası çarptı’ haberi sosyal medyada gündem oldu

Samsun Gazetesi’nde yayımlanan ve sosyal medyada paylaşılan ‘Elektrik değil faturası çarptı’ haberinin altına yorum yapan vatandaşlar, yaşadığı mağduriyeti dile getirerek, yetkililere seslendi.

YÜZLERCE YORUM GELDİ

Samsun’da iki aydır yüksek gelen elektrik faturaları, vatandaşı canından bezdirdi. Samsun’da temmuz ve ağustos aylarında, elektrik faturalarının bir önceki dönemlere göre daha yüksek geldiğini belirten vatandaşlar, veryansın etti. Samsun Medya Grubu’na bağlı Samsun Gazetesi ve www.samsungazetesi.com haber sitesinin sosyal mecralarında yayımlanan ve onbinlerce kişiye ulaşan ‘Elektrik değil faturası çarptı’ haberinin altına yüzlerce şikayet yorumu geldi.

ÖZELLEŞTİRME TEPKİSİ

Sosyal medyada yorum yapan vatandaşlardan kimi yetkililere seslenerek, çözüm istedi, kimisi ise elektrik piyasasının özel sektörün elinden alınıp yeniden devletin tekeline geçmesi gerektiğini söyledi.

28 fatura vatandas 1 Ana Manşet 28 fatura vatandas 2 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir