doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da EDS Kurulacak Bölgeler

samsunda-eds-kurulacak-bolgeler-1211-14
Daha Fazla Göster

Samsun’da EDS Kurulacak Bölgeler Samsun’da önceki yıllarda yapılması planlanan fakat vatandaşın tepkisi üzerine vazgeçilen EDS sisteminin, Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanacağının duyurulmasının ardından vatandaşlar, ‘Samsun’da hangi bölgelere EDS kurulacak?” sorusuna yanıt arıyor. . İşte Samsun’da EDS kurulması planlanan bölgeler

Samsun’da önceki yıllarda yapılması planlanan fakat vatandaşın tepkisi nedeniyle geri adım atılan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’nin (TEDES) bir benzeri, Elektronik Denetleme Sistemi’nin (EDS) kurulacağı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram tarafından belediye meclis toplantısında duyuruldu.

İŞTE O BÖLGELER

Samsun’da 19 bölgede olacak ‘kırmızı ışık ihlal tespit sistemi’ şuralarda olacak. Bölgeler şunlar:
Atatürk Bulvarı Gülhan Petrol Kavşağı, Atatürk Bulvarı Pelitköy Kavşağı, Atatürk Bulvarı TV Sapağı, Atatürk Bulvarı Alparslan Bulvarı Türk-İş, Türk-İş HRS, AFAD Kavşağı, Balaç Kavşağı, Atatürk Bulvarı Mustafa Kemal Bulvarı kesişimi, İsmet İnönü Bulvarı Mustafa Kemal Bulvarı kesişimi, Atatürk Bulvarı Nişantaşı Caddesi kesişimi, Denizevleri Kavşağı, Atatürk Bulvarı Karayolları Kavşağı, Bafra Kolay Kavşağı, Atatürk Bulvarı Taflan Un Kavşağı, Atatürk Bulvarı Taflan Sosyal Tesisleri Kavşağı, Atatürk Bulvarı TGİ OSB Kavşağı, Atatürk Bulvarı Çınarlık Eğercili Kavşağı, Atatürk Bulvarı Dikbıyık Kavşağı, Atatürk Bulvarı Söğütlü Kavşağı.
Kırmızı ışık ihlal tespit sistemi ve park tespit sisteminin yanı sıra 14 bölgede de ortalama hız takip sistemi olacak.

DAHA FAZLA SAMSUN HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ SAMSUN HABER

SAMSUN’A EDS SİSTEMİ KURULUYOR HABERİNİN DEVAMI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. 1 hafta önce

    Allah cc belanızı versin inşallah zerre Allah korkusu olan yok. Bu samsunun insanında ne istiyorsunuz. Plot bölge olması ne kadar rahatsız etti sizi ellerim kırılsaydı da o oyu vermeseydim.

  2. Zaten az var biraz daha cogaltin. Samsun un batısından dogusuna ulaşıncaya kadar Kastamonu ya ulaşılıyor. Samsun’a alt geçitler lazım