doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Düğünde Zaferi Unutmadılar

samsunda-dugunde-zaferi-unutmadilar-3008
Daha Fazla Göster

Samsun’da Düğünde Zaferi Unutmadılar Öz-Di Güvenlik Şirketi sahiplerinden Davut Yolaydın’ın oğlu ve İlhan Yolaydın’ın yeğeni Emre Yolaydın, düzenlenen muhteşem bir düğün töreniyle hayatını Canan Damcı ile birleştirdi. Genç Çift, düğün töreninde Zafer Bayramı’nı da unutmadı.

Zarife-Davut Yolaydın ve Rukiye-Erdal Damcı ailelerinin evlatları Emre ile Canan, önceki akşam Rüya Park Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi. Öz-Di Güvenlik Şirketi’nin sahiplerinden Davut Yolaydın’ın oğlu ve İlhan Yolaydın’ın yeğeni Emre ile Canan’ı mutlu günlerinde sevdikleri de yalnız bırakmadı. Genç çift, ailelerinin yanısıra dostlarının da yer aldığı düğün töreninde bol bol oynayarak mutluluklarını sevdikleriyle paylaştı.

58757 Ana Manşet

BAYRAK AÇTILAR

Oldukça kalabalık gerçekleşen düğün töreninde Canan ve Emre Yolaydın çifti, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da unutmadı. Düğün töreninin sonunda sahnede Türk Bayrağı açan genç çift, salonda bulunanlarla birlikte 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Canan ve Emre Yolaydın çifti, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan dost ve akrabalarına teşekkür etti.

WhatsApp Image 2021 08 30 at 16.14.30 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 08 30 at 16.14.32 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir