doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Samsun’da Dualar Şehit Adem Keskin’e

Samsun'da Dualar Şehit Adem Keskin'e
Daha Fazla Göster

Samsun’da Dualar Şehit Adem Keskin’e Samsun’da Dualar Şehit Adem Keskin’e Samsun’da geçtiğimiz yıl kaçan aracı kovalarken geçirdiği trafik kazasında şehit olan Polis Memuru Adem Keskin, Mevlid-i Şerif’te dualarla anıldı

WhatsApp Image 2021 10 01 at 18.09.27 Ana Manşet

Samsun’da 08 Ağustos 2020 tarihinde Atakum’da uygulamadan kaçan şüpheli aracı takibi sırasında geçirdiği trafik kazası sonucu şehit olan Polis Memuru Adem Keskin için Cuma namazı öncesi Büyük Cami’de Mevlid-i Şerif programı düzenledi.

WhatsApp Image 2021 10 01 at 18.09.26 Ana Manşet

VALİ DAĞLI’DA KATILDI
Programa Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal, Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, şehidin ailesi ve yakınları katıldı. Mevlid-i Şerif programında Keskin ve tüm şehitler için dua edildi.

WhatsApp Image 2021 10 01 at 18.09.27 2 Ana Manşet

NE OLMUŞTU?
Samsun’da 2020 yılının ağustos ayında uygulama noktasından kaçan aracı yakalamak için takip sırasında kaza geçirerek şehit olan motosikletli polis memuru Adem Keskin kılınan kindi namazını müteakip kılınan cenaze zamanının ardından Kıranköy Polis Şehitliği’nde gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurlandı.

Hakan AKGÜN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir