Uzman Anahtar https://bit.ly/3xMVYA6 cemre
 
5s dikey çarsan Mega Halı Yıkama

Samsun’da Dolandırıcılara İnandı! Hayvanları Çalındı!

featured

Samsun’da Dolandırıcılara İnandı! Hayvanları Çalındı! Samsun’da internet üzerinden hayvanlarını satışa çıkaran bir kişi dolandırıcıların kurbanı oldu.

Samsun’da iddiaya göre bir kişinin internet üzerinden ‘adrese teslim hayvan satıyorum’ ilanı sonrası harekete geçen 3 dolandırıcı, satıcıyı kandırıp 11 büyükbaş hayvanı satın aldı ve kayıplara karıştı. Dolandırıcılar Kırıkkale’de jandarma tarafından yakalandı.

Samsunda Dolandiricilara Inandi Hayvanlari Calindi1 Asayiş

KANDIRDILAR
İddiaya göre Bafra İlçesi’nde meydana gelen olayda 20 Aralık günü meydana gelen olayda besici Y.T., internet sitesi üzerinden ‘adrese teslim hayvan satıyorum’ başlıklı ilan verdi. İlanı gören H.G., N.E. ve A.K., besiciye söyledikleri yalanlarla kandırıp kamyonete yükledikleri 11 büyükbaşla beraber ortadan kayboldu.

Samsunda Dolandiricilara Inandi Hayvanlari Calindi3 Asayiş

JANDARMA KIRIKKALE’YE GİTTİKLERİ TESPİT ETTİ
Dolandırıldığını sonradan fark eden Y.T.’nin ihbarı üzerine Samsun İl Jandarma Komutanlığı ekipleri yapmış olduğu soruşturma sonrasında 3 şüphelinin Kırıkkale’ye gittiklerini tespit etti. Soruşturmayı yöneten Kırıkkale İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) yaptığı teknik ve fiziki takip sonucu şüphelilerden H.G., yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin sorgusunda olayı arkadaşları ile yaptığını itiraf etmesi üzerine jandarma ekipleri, N.E. ve A.K.’yı da gözaltına aldı.

Samsunda Dolandiricilara Inandi Hayvanlari Calindi2 Asayiş

TUTUKLANDILAR
Hayvanlar Samsunlu besici Y.T.’ye teslim edilirken Kırıkkale Adliyesi’ne sevk edilen 3 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hakan AKGÜN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.