doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Samsun’da Devlet O Sesi Duydu

Samsun'da Devlet O Sesi Duydu
Daha Fazla Göster

Samsun’da Devlet O Sesi Duydu Samsun’da geçtiğimiz günlerde Kavak İlçesi Bekdemir Mahallesi sakinlerinin, eylem yaparak, dile getirdikleri kavşak yol talebi, devlet yetkilileri tarafından dikkate alındı ve kavşağın en kısa zamanda hizmete gireceği bildirildi

Ekran Alintisi Samsun

Samsun’un Kavak İlçesi’nde kazalara neden olduğu gerekçesiyle, kavşak yol taleplerinin geri çevrilmesi üzerine eylem yapan yöre halkının sesini devlet duydu. Bekdemir Köyü Dernek Başkanı ve Bekdemirliler Kooperatif Başkanı Sayit Esen, kavşak yolun yapılacağını açıkladı.

29 bekdemir 2 Samsun

MÜJDEYİ ESEN VERDİ
Bekdemir Köyü Dernek Başkanı ve Bekdemirliler Kooperatif Başkanı Sayit Esen, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Karayolları 7. Bölge Müdürü Rifat Silov, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcağolu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Onur Bakır, Bekdemir Mahallesi Muhtarı Şaban Avcı, Aşağı Bekdemir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ünal Kuş ile birlikte kavşak yol taleplerinin olduğu bölgede inceleme yaptıklarını belirtti. Esen, “Yol kavşağı hizmete girecektir. Emeği geçen herkese selam ve saygılarımla”dedi.

29 bekdemir 3 Samsun

EN KISA SÜREDE HİZMETTE
Esen sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Gerekli inceleme ve tadilat için görüşmeleri yerinde yaptık en kısa zamanda inşallah Bekdemir Mahallesi yol kavşağı hizmete girecektir. Emeği geçen herkese selam ve saygılarım” ifadelerini kullandı.

EYLEM YAPMIŞLARDI
Kavak-Asarcık Karayolu 13. kilometresinde 250 hanede 2 bin kişinin yaşadığı Bekdemir Mahallesi sakinleri kavşak yol taleplerinin karşılık bulmaması üzerine eylem yapmış, CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları da destek vermişti.

Dilber BAHADIR

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir