Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu Uzmanlar Petrol HRS Ajans

Samsun’da Destek Bekliyorlar! “Bu Sahipsizlik Bizleri Üzüyor”

featured

Samsun’da Destek Bekliyorlar! “Bu Sahipsizlik Bizleri Üzüyor” Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi ekiplerinden Samsun Basketbol İhtisas Spor Kulübü, deplasman gideri için maddi destek bekliyor. Kulüp Genel Menajeri Nilüfer Aydoğan, “13 genç kız sporcunun geleceğine dokunmak bu kadar basitken, bu sahipsizlik bizleri üzüyor.” dedi

Kulüp Genel Menajeri Nilüfer Aydoğan, yaptığı açıklamada, 14 Aralık Salı günü İstanbul’da oynayacakları Uludağ Basket maçı için deplasman giderlerini karşılamayacak durumda olmadıklarını söyledi.

Deplasmana gitme giderinin 7 bin lira olduğuna işaret eden Aydoğan, “Ancak o kadar paramız yok. 9 deplasmanımız kaldı, onca emeğe yazı olacak. Şehrin bürokratları, iş insanları neden sosyal sorumluluk projesi kapsamında destek olmaz, anlayamıyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan şehrin önde gelen bürokrat ve iş insanlarına çağrı yaptık. Beklediğimiz rakamlar o kadar küçük ki… 13 genç kız sporcunun geleceğine dokunmak bu kadar basitken, bu sahipsizlik bizleri üzüyor.” ifadelerini kullandı.

SPOR İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

20211208 2 51223656 71423938 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.