Samsun’da Denizde Facia!

samsunda-denizde-facia-manset1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Denizde Facia! Alabora Oldu Samsun’un Alaçam ilçesinin Toplu Mahallesi sahilindeki balıkçı barınağının çıkışında meydana gelen olayda, bir kayığın fırtına nedeniyle alabora olması sonucu Duran Aynacı hayatını kaybederken, kardeşi ve oğlu Ali Aynacı ve oğlu Seçkin Aynacı hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay, Samsun’un Alaçam ilçesinin Toplu Mahallesi sahilindeki balıkçı barınağının çıkışında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Duran Aynacı, kardeşi Ali Aynacı ve oğlu Seçkin Aynacı ile birlikte olta ile balık tutmak için kayıkla denize açıldı. Balıkçı barınağı çıkışında dalgadan dolayı kayık alabora oldu. Boğulma tehlikesi geçiren Duran Aynacı, yeğeni Seçkin Aynacı ile babası Ali Aynacı Alaçam Devlet Hastanesine kaldırıldı.

AW329053 01 Ana Manşet

DURAN AYNACI KURTARILAMADI

59 yaşındaki Duran Aynacı hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybederken, Ali Aynacı ile oğlu Seçkin Aynacı ise ilk müdahalelerinin ardından Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Baba oğlun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

AW329053 04 Ana Manşet

AW329053 02 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir