Samsun’da Denetimler Son Sürat Devam Ediyor

Samsun'da Denetimler Son Sürat Devam Ediyor
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Denetimler Son Sürat Devam Ediyor Samsun’da koronavirüs tedbirleri kapsamında polis ekipleri denetimleri sürdürüyor.

Korona virüs ile mücadele kapsamında ülke genelinde olduğu gibi Samsun’da da 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor. Kısıtlama nedeniyle kent genelinde güvenlik güçleri belirlenen yerlere uygulama noktaları kurarak denetimlerini sürdürüyor. Özellikle çalışmak zorunda kalanların tek tek muafiyet belgelerine bakılıyor. Başta kent merkezi ve ana yollar olmak üzere birçok yerde uygulama noktasının bulunduğu Samsun’da şehirde sessizlik hakim.

AW312046 02 Samsun
Bir vatandaş ise kısıtlamaya uymayanlara tepki göstererek, “11 gün kaldı, evlerde oturalım. Vatandaşlar tedbirlere uysunlar, bitsin ve kurtulalım. İsyan ettik artık. Herkes sokakta tramvaya biniyor, tramvaylar dolu, millet geziyor. Adamın elinde bir kâğıt Samsun’u dolanıyor. ‘İşe gidiyorum’ diye elinde ekmekle dolaşıyor. Samsun’a geliyorum yine elinde ekmek geziyor. Devletimizin kurallarına uyalım. Yasaklar da bir an önce biter ve normale döneriz inşallah. En büyük temennim budur” dedi.

AW312046 03 Samsun

AW312046 01 Samsun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir