doğa calven cemre
5s arslan Mega Halı

Samsun’da Dehşete Düşüren Görüntü! Şoke Eden Gerçek Ortaya Çıktı

samsunda-soke-eden-gercek-ortaya-cikti-1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Samsun’da Dehşete Düşüren Görüntü! Şoke Eden Gerçek Ortaya Çıktı Samsun’un Ayvacık ilçesinde 8 Haziran günü meydana gelen olayda, küçük yaştaki çocuğun eline tabanca verip, havaya ateş ettiren kişinin mahalle muhtarı olduğu belirlendi.

Ayvacık ilçesinde 8 Haziran günü akşam saatlerinde açık havada düzenlenen nişanda, çiftin ilk danslarını yaptığı sırada bir grup maganda, tabanca ve tüfeklerini çıkar çıkardı. Grup, aralarında çocukların da bulunduğu davetliler arasında, silahlarla dakikalarca havaya ateş açtı. Bir kişinin de çocukların eline tabanca verip, havaya ateş açtırması, davetlilerin cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler tepki çekti.

cocuga silah verip havaya ates actiran muhtarmis 9917 dhaphoto1 Ana Manşet

ÇOCUĞA SİLAH VEREN MUHTARMIŞ

Görüntüleri inceleyen polis, soruşturma başlattı. Soruşturmada, görüntüde bir çocuğun eline tabanca verip ateş ettiren kişinin, Keskinoğlu Mahallesi Muhtarı A.Y. olduğunu tespit etti. Hakkında işlem başlatılan muhtarın, Ayvacık Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde de görev yaptığı belirtildi.

54a Ana Manşet

cocuga silah verip havaya ates actiran muhtarmis 9917 dhaphoto3 Ana Manşet

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir