doğa calven cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Samsun’da Çocuğunu Okula Böyle Götürdü…

Samsun'da-Çocuğunu-Okulu-Böyle-Götürdü...
Daha Fazla Göster

Samsun’da Çocuğunu Okula Böyle Götürdü…  Samsun’un Bafra İlçesi’ndeki sağanak yağış nedeniyle sular altında kalan caddede bir anne, paçalarını sıvayarak çocuğunu sırtına alıp okula götürdü

Samsun’un Bafra İlçesi’nde sağanak yağış nedeniyle adeta göle dönen caddede bir annenin çocuğunu okula götürmeye çalıştığı görüntülere şahit olanlar, tedbir almayan yöneticilere tepki gösterdi.

Samsunda Cocugunu Okulu Boyle Goturdu.. 2 Ana Manşet

PES DEDİRTEN GÖRÜNTÜ
Samsun’da dün geceden itibaren etkili olan sağanak yağış Bafra İlçesi’ni sular altında bıraktı. Yağış nedeniyle, dereler taştı, tarım arazileri, caddeler ve sokaklar sular altında kaldı. Çakır Mahmut Caddesi’nde ise bir annenin paçalarını sıvayıp, çocuğunu sırtına alarak okula götürme çabası bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

Samsunda Cocugunu Okulu Boyle Goturdu.. 1 Ana Manşet

 

TEPKİ YAĞIYOR
Görüntüler ise bir çok vatandaşın tepkisine neden oldu. Vatandaşlar, “Yola meyil vermeyi bilmeyenlerle şehircilik yaparsanız normaldir. Izgaraların, mazgalların altında bitki büyüyor. Temizlemediğiniz oradan belli. Sonra yağmur çok yağınca doğal afet dersiniz. Bu doğal afet değil. Allah size kullanın diye akıl vermiş önce tedbirini al sonra tekbirini almayı unutmayın diye” ifadeleriyle tepkilerini dile getirdi.

 

Samsunda Cocugunu Okulu Boyle Goturdu.. 3 Ana Manşet

 

 

 

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir